E enjte, 28 Janar, 2021
9 C
Tirana

Etiketa

dashuria

Horoskopi ditor, 16 janar 2021

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të...

Puna, dashuria, financat/Horoskopi, 15 janar 2021

Dashi Do të duhet të zgjidhni një problem që ju rëndon në mendje. Mos u dorëzoni para kërkesave të panevojshme të partnerit/partneres suaj. Nëse i...

Horoskopi, 14 janar 2021

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten...

Horoskopi, 13 janar 2021

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që...

Horoskopi, 12 janar 2021

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje,...

Horoskopi, 11 janar 2021

Dashi Keni disa informacione interesante për të ndarë dhe nuk duhet të keni frikë ta ndani me të tjerët! Mund të kaloni një ditë argëtuese...

Horoskopi, 10 janar 2021

Dashi Do të kaloni një ditë argëtuese. Nëse mendoni se gjendja juaj e tanishme financiare nuk është e kënaqshme, mos hezitoni të kërkoni këshilla nga...

Horoskopi, 8 janar 2021

Dashi Mos lejoni që zhgënjimi të karakterizojë ditën tuaj sot. Një ditë romantike parashikohet të jetë për të lindurit në shenjën tuaj. Sa i përket...

Horoskopi, 7 janar 2021

Dashi Një ish-partner romantik mund të rishfaqet në skenë dhe ndjenjat që ai nxit nuk do të jenë ato që prisnit. Ai mund të ketë...

Horoskopi, 5 janar 2021

Dashi Nëse doni të bëheni të fortë financiarisht në të ardhmen, atëherë duhet të filloni të kurseni para menjëherë. Një mik i vjetër mund t’ju...

Të fundit

PS i jep Besnik Mustafajt postin e rëndësishëm në RTSH

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj është zgjedhur si anëtar i këshillit drejtues të Radio Televizionit Shqiptar. Mustafaj është zgjedhur me një mandat 5-vjeçar në këtë...

25 prilli/ Ja ku mund të kontrolloni emrin tuaj në listën e zgjedhësve

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Ilirjan Celibashi ka informuar qytetarët se ku mund të kontrollojnë emrin e tyre në listën e zgjedhësve...

Gjermania ndalon vaksinimin me AstraZeneca tek personat mbi 65 vjeç

Autoritetet gjermane kanë vendosur që vaksina anti-covid e prodhuar nga kompania Astrazeneca, të përdoret vetëm te personat nën 65 vjeç. Sipas tyre, nuk ka të...

Rusi, kulla 40 metra e lartë ”zhduket” sa hap e mbyll sytë (VIDEO)

Një kullë 40 metra e lartë në qytetin e Kirov të Rusisë është shembur me shpërthim të telekomanduar. Ky moment është kapur në video, e...

”10 javë të vështira”/ Ministri gjerman: Pritet të ketë mungesë vaksinash

Ministri i Shëndetësisë në Gjermani, Jens Spahn, deklaroi ditën e sotme se për një periudhë 10 javore do të ketë mungesa të vaksinave anti-covid. Ai...