E martë, 22 Shtator, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

puna

Horoskopi, 22 shtator 2020

Dashi Lëreni stresin pas krahëve, duke u marrë me stërvitje dhe shëtitje në natyrë. Vitamina D e marrë nga ekspozimi në diell, do t’ju bëjë...

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi, 21 shtator 2020

Dashi Bëni një shëtitje që do t’ju bëjë mirë për gjendjen shpirtërore. Kontrolloni shpenzimet tuaja dhe përpiquni të mos jeni tepër bujar më shumë sesa...

Paraja, dashuria, fati/ Horoskopi, 18 shtator 2020

Dashi Një anëtar i familjes që ka qenë nën një presion të madh ka nevojë për një lehtësim, dhe ju mund të jeni ai që...

Horoskopi 17 shtator, ja çfarë parashikojnë ‘yjet’ për ju sot

Dashi Tani ekzistojnë rryma të forta dhembshurie dhe ushqyese në jetën tuaj. Ajo që tradicionalisht konsiderohet energji “femërore”, duhet të jetë mjaft e spikatur në...

‘Në dashuri do keni përmirësime të ndjeshme’, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që...

Puna, shëndeti, dashuria/ Horoskopi, 15 shtator

Dashi Përdorni personalitetin tuaj natyrisht të ngrohtë, për të ndihmuar në shkrirjen e akullit me një koleg. Kjo është një sfidë argëtuese për të cilën...

Çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 14 shtator 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri, duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa i...

Horoskopi, 12 shtator 2020

Dashi Ju nuk mund të lejoni që një “jo” t’ju rrëzojë. Refuzimet ndodhin, dhe ju duhet t’i kaloni ato. Gjithsesi mos hiqni dorë nga dëshirat...

Horoskopi 11 shtator 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Dashi Asnjëherë nuk mund të bëni supozime rreth dikujt, se kush është ai, ndërkohë që nuk keni biseduar me të. Nuk mund të gjykoni një...

Fati, dashuria, jeta. Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

Dashi Një prej marrëdhënieve tuaja më të afërta, po merr një tjetër drejtim kohët e fundit, duke çuar kështu në një disbalancë që nuk do...

Të fundit

Horoskopi, 22 shtator 2020

Dashi Lëreni stresin pas krahëve, duke u marrë me stërvitje dhe shëtitje në natyrë. Vitamina D e marrë nga ekspozimi në diell, do t’ju bëjë...

Tërheqja e pasaportave biometrike, Ambasada shqiptare në Greqi ka një njoftim për emigrantët

Ambasada shqiptare në Greqi vjen me një njoftim të rëndësishëm për emigrantët shqiptarë. Përmes një postimi në faqen zyrtare të Facebook, ambasada thekson se për...

Rama ‘i vjedh’ premtimin Bashës: Bluzat e bardha do kenë rritjen më të madhe të pagave në histori

Kryeministri Edi Rama thotë se në dy vitet e fundit janë punësuar 600 mjekë dhe 2,400 infermierë. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se...

BBC: 1 në 4 shqiptarë vdesin nga ndotja e ajrit/ PD: Pasojë e betonizimit masiv nga Veliaj

Media prestigjoze ‘’BBC’’, duke iu referuar një raporti të Agjencisë së Mjedisit të BE, shkruan se një në katër vdekje në Shqipëri vjen si...

Karantina, shqiptarët shpenzuan 54 milionë euro më pak në bare e restorante në tremujorin e dytë

Baret e restorantet ishin të mbyllura për gati tre muaj, nga mesi i marsit deri në mesin e muajt maj, duke i detyruar shqiptarët...