E mërkurë, 19 Maj, 2021
10.5 C
Tirana

Etiketa

puna

Horoskopi ditor, 16 janar 2021

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të...

Puna, dashuria, financat/Horoskopi, 15 janar 2021

Dashi Do të duhet të zgjidhni një problem që ju rëndon në mendje. Mos u dorëzoni para kërkesave të panevojshme të partnerit/partneres suaj. Nëse i...

Horoskopi, 14 janar 2021

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten...

Horoskopi, 13 janar 2021

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që...

Horoskopi, 12 janar 2021

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje,...

Horoskopi, 11 janar 2021

Dashi Keni disa informacione interesante për të ndarë dhe nuk duhet të keni frikë ta ndani me të tjerët! Mund të kaloni një ditë argëtuese...

Horoskopi, 10 janar 2021

Dashi Do të kaloni një ditë argëtuese. Nëse mendoni se gjendja juaj e tanishme financiare nuk është e kënaqshme, mos hezitoni të kërkoni këshilla nga...

Horoskopi, 8 janar 2021

Dashi Mos lejoni që zhgënjimi të karakterizojë ditën tuaj sot. Një ditë romantike parashikohet të jetë për të lindurit në shenjën tuaj. Sa i përket...

Horoskopi, 7 janar 2021

Dashi Një ish-partner romantik mund të rishfaqet në skenë dhe ndjenjat që ai nxit nuk do të jenë ato që prisnit. Ai mund të ketë...

Horoskopi, 6 janar 2021

Dashi Ju duhet të vazhdoni t’i shikoni gjërat nga kënde të ndryshme. Dhurata juaj për të qenë fleksibël në interpretimet tuaja ju ka dhënë një...

Të fundit

Ukraina shkarkon ministrin e tretë të Shëndetësisë, shkak pandemia

Parlamenti i Ukrainës votoi për shkarkimin e ministrit të Shëndetësisë, Maksym Stepanov, për shkak të trajtimit të pandemisë së koronavirusit. Ligjvënësit votuan me 292 vota...

A ka konflikte me Metën? Kim: Kam diskutuar me Uashingtonin

Fushata elektorale e zgjedhjeve të 25 prillit, rriti tensionet midis partive politike, por jo vetëm. Presidenti i Republikës, Ilir Meta pati një përplasje në...

Hajdari: PD mund të ringrihet përmes reformimit

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, ka komentuar situatën politike në vend pas zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. I ftuar në emisionin ''Shqip'', Hajdari e cilësoi si diçka...

Si të luftojmë alergjinë me ushqime e jo me ilaçe

A mund të përdorim ushqime në vend të ilaçeve për të zhdukur simptomat e alergjisë?  Dietologu i Spitalit Weill Cornell në New York,  Rachel...

Ushqimet që ndalojnë diarrenë në stinën e nxehtë

Me afrimin e ditëve të nxehta duket se për shumë persona kthehet edhe rreziku nga diarreja. Por çfarë mund të bëjmë për ta ndaluar...