E mërkurë, 21 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Etiketa

Rudina Dembacaj

Moderatorja e njohur largohet në mes të emisionit, ja kush e zevendëson

Dy prezantueset e njohura, Rudina Dembacaj dhe Xhesi Muçaj kanë plotësuar kornizën e emisionit “2 Botë” . Gjatë këtyre puntatave kemi parë 12 konkurentë...

“Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time”, Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë nga Mark Frroku

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka marrë porpozimin për martesë nga Mark Frroku. Me anë të disa fotove të shpërndara në Instagram, ajo...

Mbyllet programi “Mos i fol shoferit”, ja ku do e shohim Rudina Dembacaj

Gjatë sezonit të ri, nuk do të shohim më programin e Rudina Dembacaj “Mos i fol shoferit”. Bëhet fjalë për një ‘pauzë’ për një...

“Gjendjen e komës mos e provoftë njeri”, Rudina Dembacaj përlotet në ekran (VIDEO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, pak kohë më parë ka humbur të atin. Në sezonin e ri në “Wake Up”, mes lotësh...

“Nuk kam planifikuar burrë të katërt!”, Rudina Dembacaj ‘përplaset’ me ndjekësit

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, shpesh ngacmohet nga ndjekësit lidhur me jetën e saj personale. Rudina ka publikuar një tjetër fotografi në Instagram, teksa...

“Skandal ba, skandal”, Rudina Dembacaj publikon foton me të atin e ndjerë dhe rrëqeth me fjalët

Aktorja Rudina Dembacaj humbi para disa javësh të atin. Dhimbjen e ka demostruar me anë të statuseve të shpeshta në rrjetet sociale. Moderatorja zgjedh që...

“Jam fëmija yt dhe jam krenar për këtë”, Rudina Dembacaj përlot me dedikimin për të atin

Para disa ditësh aktorja e njëkohësisht moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka humbur babain e saj, Rexhep Dembacaj. Aktorja i ka bërë një dedikim prekës...

“I shtrenjti im, më thave shpirtin”, Rudina Dembacaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka humbur të atin. Këtë lajm të hidhur e ka ndarë vetë aktorja me ndjekësit e saj në Instagram,...

Rudina Dembacaj propozohet për deputete, ja çfarë vendosi

Aktorja e njëkohësisht moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka zbuluar se e kanë propozuar dy herë për deputete. Gjatë intervistës në emisionin “Why Not”...

“Qyqa çuno, po a je i sigurt?”, Ardit Roshi rrëfen si reagoi vjehrra për propozimin e së bijës

Autori i programit “Këndo këngën time”, Ardit Roshi, në puntatën e fundit të spektaklit i propozi për martesë Blerina Bajkos, vajzës së Agim Bajkos....

Të fundit

Shqipëri/ Sa kushton trajtimi i një të sëmuri me koronav*rus në kushte shtëpie

Trajtimi në shtëpi po u kushton pacientëve shqiptarë qindra mijëra lekë vetëm në një javë, duke i vënë seriozisht në vështirësi financiare. Sipas disa...

Shenjat që sot do të triumfojnë/ Horoskopi 21 tetor 2020

Dashi Do të keni kohë dhe dëshirë për të bërë gjëra që do t’ju përmirësojnë shëndetin dhe pamjen. Nëse keni marrë hua para nga një...

Diell dhe rritje temperaturash/ Parashikimi i motit, 21 tetor 2020

Moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në gjysmën lindore të...

Diplomati zbulon detajet: Ministri grek është me origjinë shqiptare

Ish-drejtori i Drejtorisë së Çështjeve Juridike e Konsullore, Ksenofon Kristafi ka folur lidhur me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias. Në një prononcim për “Open”,...

Arjan Çani: Dendias me origjinë nga Vunoi i Shqipërisë, kushëri me Ramën

Moderatori Arjan Çani ka hedhur disa hipoteza lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe kryediplomatin Nikos Dendias, duke pohuar se të dy janë të afërm...