E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Rudina Dembacaj pjesë e “Klanifornia”

Shumë hyrje të reja pritet të ketë gjatë sezonit të ri, në kastin e aktorëve të “Klanifornia”.

Pas rikthimit të shumëpritur të aktores Cubi, personazhi i radhës që është zbuluar është Rudina Dembacaj.

Lajmin e ka bërë të ditur autori i programit, Turjan Hysko, me një tjetër instastory me përshkrimin “Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf!”, duke prezantuar kështu dhe hyrjen e re.

Ajo do të jetë krah tre aktoreve të tjera, Eliona Pitarkës, Delinda Dishës dhe Esmaralda Metkajt, njohur ndryshe si “Cubi”.

Javët e fundit, Rudina është përfolur shumë për jetën e saj private, duke nisur nga një shtatzëni e mundshme, tek planet për martesë me Mark Frrokun.

Ditën e djeshme ajo ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, për të zbuluar se si qëndron e vërteta për thashethemet që qarkullojnë lart e poshtë. Rudina tha se nuk është në pritje të ëmbël, dhe duket se nuk ka në plan të afërt këtë gjë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...