E martë, 26 Janar, 2021
5 C
Tirana

Rudina dhe Aleksi shijojnë atmosferën e fundvitit bashkë (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, është në një lidhje me ish-deputetin Mark Frroku. Ata kanë një marrëdhënie të konsoliduar, e po kështu bëjnë shumë edhe për fëmijët nga të dy palët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Së fundmi, Rudina Dembacaj së bashku me Aleksin, ish-bashkëshortin e saj dhe Viktorian, kanë dalë të shijojnë së bashku atmosferën e fundvitit.

Ata janë shembulli më i mirë i prindërve të divorcuar, për të lumturuar fëmijën e tyre. Ndonëse rrugët e tyre janë ndarë, Rudina dhe Aleksi mundohen që të kalojnë kohë së bashku me vajzën e tyre.

“Në ditët e pushimit, mami dhe babi gjejnë gjithmonë kohë të gezojnë Vikin”, shkruan ajo në foton e postuar në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I dënuar për vrasjen e 4 oficerëve, Dritan Dajti dërgohet me urgjencë në spital

I dënuari për vrasjen e 4 oficerëve të policisë, Dritan Dajti është dërguar në spital për të bërë një kontroll mjekësor. Në këtë vizitë ai...

Pse BE duhet të shpejtojë me integrimin e shpejtë të Ballkanit në union

Nga: Srđan Cvijić & Dimitar Bechev “European Western Balkans” Në vitin 2006, Javier Solana, kreu i atëhershëm i diplomacisë së Bashkimit Evropian, deklaroi se misioni...

Dënohet Konte, ja sa ndeshje do të mungojë trajneri i Interit

Trajneri i Interit, Antonio Konte u dënua me dy ndeshje mungesë. Gjykata Sportive e Serisë A vendosi që tekniku zikaltër të përjashtohet për dy...

Astrit Patozi zbulon se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi do të kandidojë në Tiranë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Një ndër nga arsyet e marrjes së...

Sa është numri aktual, dhe ç’do të ndodhë me popullsinë e botës në të ardhmen

Deri në korrikun e vitit 2020, Toka banohej nga afërsisht 7.8 miliardë njerëz. Popullsia globale, është më shumë një vlerësim i numrit të përgjithshëm...