“Njerkë tipike je”, Rudina Dembacajn e ‘masakrojnë’ pas fotos me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj shpesh është kritikuar për lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, dhe për marrëdhënien që mban me ish-partnerin e saj ku bashkë kanë një vajzë. Edhe këtë herë ajo është vënë me shpatulla pas murit.

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka zgjedhur të urojë gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale për Krishtlindje, përmes një portreti familjar, ku shfaqet së bashku me vajzën e saj dhe ish-deputetin Mark Frrokun.

Mungesa e fëmijëve të Frrokut në këto foto, ka bërë që të shpërthejnë komentet negative.

Një ndjekëse i shkruan se është njerkë tipike, pasi nuk ka pozuar edhe me fëmijët e Markut. Por Rudina nuk e ka lënë pa përgjigje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)