E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

Prindërit

Shtyu konferencën për shtyp, Thaçi publikon foton nga vendlindja

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zgjedhur ta kalojë këtë të diel në vendlindjen e tij, në fshatin e Burojës. Kreu i shtetit ka publikuar...

Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për divorcin e prindërve

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka folur për herë të parë për divorcin e prindërve, dhe marrëdhënien me të atin. E ftuar në emisionin “Në kurthin...

“Të sëmurë për 3 javë”, Bebe Rexha zbulon se prindërit u infektuan nga koronavirusi

Këngëtarja Bebe Rexha ka zbuluar për mediat e huaja, se edhe prindërit e saj kanë qenë të infektuar nga koronavirusi. “Ata u infektuan… dhe...

Ronela Hajati: “Faleminderit Zotit që më fali dy prindër të mrekullueshëm”

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instagram nje foto me dy tatuazhe që ka në trup me emrat...

“Dy javë leje për njërin nga prindërit”, qeveria gati të marrë vendimin e radhës

Pas verifikimit të rasteve të para në vend me koronavirus, qeveria vendosi që institucionet arsimore të mbyllen për 2 javët e ardhshme. Mirëpo pas kësaj...

Detajet e reja/Policja ekzekuton prindërit e vëllezërit, më pas i jep fund jetës

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë, që u regjistrua ditën e sotme në Gjilan. Më herët, ditën e sotme një efektive...

“Jani është mirë”/ Vëllai i Prengës telefonoi prindërit pas rrëmbimit

Zbardhen detaje tjera nga rrëmbimi dhe ekzekutimi i 49-vjeçarit, Jan Prenga. Bëhet me dije se vëllai i tij që ndodhet jashtë shtetit ka komunikuar me...

“Nuk dimë ku shkon natën, me kë rri”, prindërit e 16-vjeçares alarmojnë policinë

Prindërit e një 16-vjeçareje nga Bulqiza kanë denoncuar pesë herë brenda një viti humbjen e vajzës së tyre. Burimet zyrtare nga Policia e Dibrës kanë...

Aktorja rrëfen 30 sekondat e tmerrit: U përqafova me prindërit. Dera nuk hapej

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka rrëfyer momentin e tmerrshëm kur vendi ynë u godit mëngjesin e 26 nëntorit nga një tërmet me magnitudë...

31-vjeçari ndërroi jetë në spital, prindërit e tij nxirren pa jetë nga rrënojat

Ka shkuar në 29 numri i viktimave si pasojë e tërmetit 6.4 ballë që tronditi Shqipërinë mëngjesin e djeshëm. Një çift bashkëshortësh, Pëllumb dhe Çelike...

Të fundit

A do të mbahet sivjet Festivali i Këngës në RTSH? Ja çfarë vendimi është marrë

Ndonëse situata në vendin tonë është mjaft e rëndë nga koronavirusi, është marrë vendimi që Festivali i Këngës në RTSH të mbahet. Një ditë...

Çfarë po ndodh në Afrikë? Mbi 350 elefantë ngordhin në mënyrë misterioze

Çfarë realisht po ndodh në Botswana të Afrikës Jugore? Raportohet se mbi 350 elefantë kanë ngordhur në një kohë shumë të shkurtër ndërsa shkaqet mbeten...

Në shkollë apo mësim online? Besa Shahini zbulon çfarë na pret në muajin shtator

Mësimi për shkollat 9-vjeçare dhe ato të mesme do të fillojë në datën 14 shtator. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, në një deklaratë për mediat...

Kreu i PD në Korçë jep dorëheqjen, ja çfarë qëndron pas këtij vendimi

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano, ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pasi do të jetë pjesë e garës për...

Ish-shefi i “Formula 1” bëhet baba në moshën 89-vjeçare (Foto)

Ish-shefi ekzekutiv i “Formula 1”, Bernie Ecclestone, është bërë baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare. Partnerja e tij 44-vjeçare, Fabiana Flosi, ka sjellë...