E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

Panorma

Sëmuret Mihal Kokëdhima, Gjykata i rrëzon kërkesën për të dalë nga burgu

Gjykata e Vlorës ka rrëzuar kërkesën e Mihal Kokëdhimës për t’u liruar nga qelia, për shkak të problemeve shëndetësore. Përfaqësuesi i akuzës, Saimir Smaka,...

“Nuk i dilnin lekët se ishin me rroba plazhi”, Nard Ndoka rrëfen historinë me Mihal Kokëdhimën

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka risjellë sërish në vëmendjen e publikut Mihal Kokëdhimën, pronarin e lokalit i cili terrorizoi turistët spanjollë. I ftuar në...

Qeveria rrafshoi lokalin e Kokëdhimës, ja se çfarë ka mbetur në atë zonë (foto)

Pak ditë më parë, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit hodhi në tokë lokalin “Panorma” në Porto Palermo të Himarës, në pronësi të Mihal...

Prishja e lokalit në Jug, si shfaqja për turmat e gladiatorëve romak

Nga: Ervis Iljazaj Ndonjëherë, mjafton një moment fare rastësor për të zhbërë një propagandë qeveritare e cila është ndërtuar me kaq shumë mundim, dhe ndoshta...

Shembja e Panormës/ Media spanjolle: ‘Gladiatori’ që sundonte me vite pa licencë

Ngjarja e ndodhur para pak ditësh në Porto Romano, në jug të vendit, ku Mihal Kokëdhima terrorizoi turistët spanjollë nuk duket të jetë shuar...

I shembën lokalin, Kokëdhima shtrohet me urgjencë në spital

Pasi është informuar për ndërhyrjen e Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në restorantin ‘Panorma’, biznesmeni Mihal Kokëdhima ka pësuar luhatje me gjendjen shëndetësore....

Po shembet restoranti “Panorma”, IKMT-ja: Objekti ishte pa leje

Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës, kushëririt të Koço Kokëdhimës, në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Ky...

“Hajde se na vrau, po na ndjekin të tjerët”, dalin pamjet kur pronari i restorantit sulmon turistët spanjollë

Pas ngjarjes shokuese kur pronari i restorantit “Panorma” sulmoi turistët spanjollë, tashmë janë zbardhur edhe pamjet, të cilat nuk kanë nevojë për shumë komente. Në...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT