E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

Modele

Modelja flet për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit

Modelja e njohur, Cindy Marina është komentuar gjerësisht kohët e fundit në mediat rozë, në lidhje me një romancë me djalin e ish-kryeparlamentares, Jozefina...

Dubai, modelet nudo në ballkon postojnë video në mediat sociale, arrestohen

Një video që është bërë virale që nga e shtuna dhe tregon një duzinë modelesh nudo në një ballkon të një rrokaqiell në Dubai...

Publikohen modelet, ja si mund të duket fleta e votimit më 25 prill

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po punon mbi 5 modele për të përcaktuar fletën e votimit për zgjedhjet e 25 prillit. Modeli i parë është ai...

Kush janë 10 modelet më të paguara në botë për momentin

Modelingu është një industri e vështirë, që  kërkon shumë punë, sakrifica por edhe fat. Nëse dikush është në gjendje të tërheqë mjaftueshëm vëmendje dhe...

“Unë jam ofenduar që jam këtu”, e ftuara i kundërvihet Rezart Veleshnjës

Modelja Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar në “Shiko kush luan”. Ajo zbuloi se mund të shihte fatin e njerëzve nëpërmjet letrave. Bukuroshja shtoi se...

Modelja shkon me vonesë në studio, Mirela Milori: Do rrezikoje vendin e punës

Modelja e njohur Belinda Dragoti ka qenë e ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan për të folur për një temë që ka...

Pse shkaktoi furtunë modelja e Guccit? Sociologia i përgjigjet kritikave

Nga: Marsela Sinani Të jesh modele e Guccit, është si të marrësh një trofe e ndërsa konkurrenca mes femrave çdo ditë po bëhet edhe më...

“Do të flasë sot për herë të parë dhe të fundit”, Adrola Dushi flet për romancën e shumëpërfolur

Modelja Adrola Dushi ka qenë në fokus të mediave, sa i përket anës së saj sentimentale. Fillimisht u raportua se është në një lidhje...

“Më shkruajti dhe nuk u përgjigja”, njihuni me modelen që ka refuzuar Ronaldon (FOTO)

Modelja ruse Viktoria Odincova është përfolur jo vetëm për linjat e saj, por edhe për marrëdhëniet që ka me sportistë të njohur si Ronaldo...

“Shisja në treg, kisha dy vëllezër që më ruanin”, Adrola Dushi rrëfen jetën plot sakrifica

Modelja Adrola Dushi, ka folur për herë të parë për fëmijërinë e saj në Rrëshen, teksa ishte e ftuar në “Pop Culture”. Ajo ka...

Të fundit

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...

Blerja e energjisë zhvlerëson lekun, euro në nivelin më të lartë nga korriku

Euro është forcuar ndjeshëm sot në tregun e brendshëm valutor, duke reflektuar kërkesën e lartë për valutë për blerjen e energjisë. Sipas kursit zyrtar të...

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...