E martë, 26 Janar, 2021
5 C
Tirana

“Unë jam ofenduar që jam këtu”, e ftuara i kundërvihet Rezart Veleshnjës

Modelja Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar në “Shiko kush luan”. Ajo zbuloi se mund të shihte fatin e njerëzve nëpërmjet letrave. Bukuroshja shtoi se letrat e saj janë me engjëj, dhe se ajo komunikon vetëm me engjëj.

Për realizimin e kësaj loje ajo zgjodhi Françeska Jaçen të cilës i tha: “Këtu më del që ti duhet të duash veten shumë, që tu thuash jo të tjerëve. Unë kam parë se ai (drejton gishtin nga Rezarti), nuk të ka respektuar gjatë emisionit. Dhe ti nuk ke dashur t’i vendosësh kufi.

Nuk ka të bëjë me miq kjo gjë. Ti duhet tu vendosësh limite njerëzve, që të dinë se ku mund të kalojnë dhe ku mos të kalojnë me ty. Dhe kjo është një pengesë që ke në dashuri. Ti duhet të duash veten kaq shumë, që të dish të thuash “Po” edhe “Jo”. Dhe kur ti ta bësh këtë gjë, dhe ta duash veten vërtetë, atëherë një person do të të dojë vërtetë. Pastaj ti duhet të lidhesh pak me Zotin”.

Kjon situatë nuk i shpëtoi Rezartit, i cili tha: “Të të bëj një lapsus se the “Ai atje nuk të ka respektuar”. Unë, Rezi, e kam shoqe atë.”

“Edhe çfarë? Unë jam ofenduar që jam këtu femër. Dhe kaq nuk po flas me ty. Në këto momente unë jam e lidhur. Mirupafshim”, ia ktheu modelja.

Pas këtij momenti, Rezi e ktheu çdo gjë në humor, duke ironizuar faktin se ajo mund të parashikojë fatin.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pse BE duhet të shpejtojë me integrimin e shpejtë të Ballkanit në union

Nga: Srđan Cvijić & Dimitar Bechev “European Western Balkans” Në vitin 2006, Javier Solana, kreu i atëhershëm i diplomacisë së Bashkimit Evropian, deklaroi se misioni...

Dënohet Konte, ja sa ndeshje do të mungojë trajneri i Interit

Trajneri i Interit, Antonio Konte u dënua me dy ndeshje mungesë. Gjykata Sportive e Serisë A vendosi që tekniku zikaltër të përjashtohet për dy...

Astrit Patozi zbulon se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi do të kandidojë në Tiranë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Një ndër nga arsyet e marrjes së...

Sa është numri aktual, dhe ç’do të ndodhë me popullsinë e botës në të ardhmen

Deri në korrikun e vitit 2020, Toka banohej nga afërsisht 7.8 miliardë njerëz. Popullsia globale, është më shumë një vlerësim i numrit të përgjithshëm...

U gjet i mbytur/ Gruaja e ish-ministrit grek hedh akuzat : Mund të jetë vrarë

Vdekja e ish-ministrit të Rendit në Greqi, Sifis Valyrakis ka ngjallur reagime nga ana e familjes. Bashkëshortja e tij, Minas Papatheodorou – Valyrakis, dyshon...