E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

rezart Veleshnja

Sherr me Luanën gjatë emisionit? Rezarti rikthehet në “Shiko Kush Luan” (VIDEO)

Pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”, Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar në mediat rozë. Menjëherë vendin e aktorit...

Sherr me Luanën gjatë emisionit? Zbulohet e vërteta e largimit të Veleshnjës

Pak ditë më parë u aludua se aktori i humorit Rezart Veleshnja, kishte pasur një zënkë me moderatoren Luana Vjollca, dhe për këtë arsye...

La programin 1 javë pas nisjes, ja pse u largua Veleshnja nga ‘Shiko kush luan’

Aktori i “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja, regjistroi vetëm një puntatë në programin “Shiko kush luan” dhe më tej nuk u pa më. Menjëherë vendin e...

“S’më takon të rri këtu, është gjuhë rruge”, Rezart Veleshnja largohet në mes të emisionit (VIDEO)

Poeti Agim Doçi ka debatuar me aktorin e humorit Rezart Veleshnja, duke bërë që ky i fundit të largohet në mes të emisionit. I...

Sherri mes Ledio Lakos dhe Gent Hazizit, reagon Rezart Veleshnja

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja ka reaguar në lidhje me sherrin e raportuar në media mes dy aktorëve tjerë, Ledio Lakos dhe...

Rezart Veleshnjes s’i del e keqja me Alketa Vejsiun

Gjatë ditëve të fundit, moderatorja e mirënjohur Alketa Vejsiu është hakmarrë ndaj kolegëve të saj, pasi ata e ironizuan për paraqitjen e saj si...

“Nuk i eci filmi”, Rezart Veleshnja nuk ia lë mangët Bes Kallakut

"Ermali bën biznes, unë bëj komedi", ishte deklarata që nxiti debatin mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit. Reagimi i radhës ka ardhur nga Rezart...

Foli kundër qeverisë për tërmetin, shpërthen aktori i “Portokalli”-së

Aktori i njohur humorit, Rezart Veleshnja, i cili së fundmi është kthyer në një prej zërave më kritikë kundër qeverisë, ka reaguar lidhur me...

“I dhamë 100 mijë euro ‘Notre Dame’, por kampionët i lëmë të vdesin për bukë”

Deklarata e boksierit shqiptar Klevis Çelaj, teksa tregoi për situatën e tij të vështirë familjare dhe kushtet në të cilat stërvitet, ka tërhequr edhe...

Rezart Veleshnja tregon rrogën

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, i cili në emisionin “Shiko kush luan” është një prej kapitenëve, ka zbuluar për të gjithë fansat e tij...

Të fundit

Shifra të larta në Greqi, mbi 1.300 raste të reja me koronavirus

Pandemia Covid-19, po vë gjithnjë e më në vështirësi sistemin shëndetësor të Greqisë, për shkak të numrit të madh të rasteve të reja, vdekjeve...

Rikthehet frika e valës së dytë në Itali, 630 viktima brenda 24 orëve

Italia është mbërthyer nga paniku për shkak të rikthimit të valës së dytë të Covid-19, teksa regjistrohen sërish shifra të larta. Gjatë 24 orëve të...

Ish-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka marrë sot një detyrë të lartë në NATO. Ajo është zgjedhur zëvendëspresidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, duke u...

Deputeti i PS sfidon masat anti-covid, me mbi 10 veta në tavolinë

Deputetit socialist, Vullnet Sinaj duket se nuk i interesojnë vendimet e qeverisë, pasi ka darkuar në një lokal me grupin polifonik “Çipini”, pa respektuar...

Sektori i vizave dhe pashaportave/ Ambasada gjermane në Tiranë jep njoftimin

Ambasada Gjermane në Tiranë, informoi qytetarët se prej kësaj të hëne sektori i vizave dhe pasaportave është hapur sërish me kapacitet të kufizuar. Ndërkohë, shpërndarja...