E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Armina Mevlani së shpejti moderatore, ja kë emision do drejtojë

Armina Mevlanin e kemi parë si blogere, por së shpejti do ta shohim edhe në rolin e moderatores.

Vip Magazine ka mësuar se bashkëshortja e djalit të Sali Berishës, Armina Mevlani, do të jetë pjesë e një projekti televiziv në rolin e moderatores.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Bukuroshja Armina Mevlani do të jetë një nga katër drejtueset e emisionit “Goca dhe Gra” në sezonin e ri për këtë fillim viti në “Top Channel” .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Kjo është eksperienca e parë e Armina Mevlanit si drejtuese e një programi televiziv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...