E mërkurë, 22 Shtator, 2021
23.5 C
Tirana

Etiketa

la Gazzetta dello Sport

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 30 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Dhe varka shkon para/ Italia Olimpiadës: Ari i dytë dhe tri medalje të tjera Corriere dello Sport: Vjazat e rremave të...

Faqet e para të gazetave sportive, 28 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Faleminderit Fede/ Olimpiada Pellegrini je një mit Alegri, Ronaldo duhet t'më japësh më shumë Corriere dello Sport: Pelegrini legjendë: Italianet ekzaltohen,...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 23 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Ari i të gjithëve/ Tani luhet mes frikës dhe shpresës Corriere dello Sport: Tërmet Ronaldo/ Kristiano të dielën në Torino, në...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 22 korrik 2021

Mundo Deportivo: Mbreti (Rey) Manaj/ Trigolësh i shqiptarit Sot prezantimi i Depait Antetenkoumpo bën ligjin në NBA AS: Alaba: Do t' më kishte pëlqyer të...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 21 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Flet Tonali, kampionati, Milani është aty Olimpiada -2 ditë Egonu gati të na emocionojë "Historia na thërret" Corriere dello Sport: Murinjo...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 19 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Inter dëgjo Lukakun "Kampionët jemi ne" Milani flet frëngjisht CR7 luan me gjëagjëza: Janë orët e vendimit Corriere dello Sport: Ronaldo:...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 18 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Merkato Inter dhe Juve/ Dy "Po" nga Nandez dhe Lokateli Brahim Diaz studion 10-ën, Zhiru sfidon mallkimin e 9-ës Corriere dello...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 12 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Shumë e bukur, Italia kampione Europe AS: Bravo! Penalltitë i japin Italisë kupën e dytë europiane Messi lan detyrimet e tij Mundo...

Si hapen sot gazetat sportive europiane, 11 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Na ngjyrosni me blu E dielë luanësh Tenis/ Beretini provoje Corriere dello Sport Një dashuri kaq e madhe/ Të gjithë bashkë...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 8 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Le të marrim kurorën Donaruma dhe Kieza, talentet e reja që na i kanë zili të gjithë Corriere dello Sport: Supë...

Të fundit

Ç’është kjo seancë?KPK lexonte shkarkimin e tij, prokurori përplaset me gardën

Ndërsa kryesuesja e trupës së KPK kishte filluar seancën duke konstatuar mungesën e subjektit, prokurori Dritan Gina u shty me forcë mes oficerëve të...

Serbët vijojnë protestat/Meta: Palët të kapërcejnë tensionet

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka reaguar mbi tensionet në veri të Kosovës, pasi qeveria Kurti vendosi reciprocitetin e targave të automjeteve me Serbinë....

Problemi me targat/ Çfarë thotë Marrëveshja e Brukselit?

Vendimi i autoriteteve të Kosovës për të zbatuar masa reciprociteti ndaj automjeteve me targa të Serbisë, që hyjnë në Kosovë, ka nxitur protesta të...

Makthi i Berishës nga një ndëshkim i ri amerikan

Nga: Mero Baze Sali Berisha po përpiqet t’i dalë përpara një ndëshkim të ri të mundshëm nga presidenti i SHBA, Joe Biden, i cili ka...

Ivanka Trump me bashkëshortin ka vizituar Shqipërinë në muajin korrik

Vajza e ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump, Ivanka Trump, ka vizituar rivierën e bukur shqiptare gjatë verës që lamë pas. Ajo vizitoi Shqipërinë në...