E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 23 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

  • Ari i të gjithëve/ Tani luhet mes frikës dhe shpresës

Corriere dello Sport:

  • Tërmet Ronaldo/ Kristiano të dielën në Torino, në horizont një kthesë e fortë në merkato
  • Stadiume të hapura në 50%

AS:

  • Me këmbë të keqe
  • Alaba lodhet së prituri
  • Atletiko/ Maxi Gomez plani C

Mundo Deportivo:

  • Depai: Realizoj një ëndërr
  • 13:00 sot ceremonia e shumëpritur

L’Equipe:

  • 7 samurait tanë

/TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tashmë ka një datë, ja kur do martohet Rudina Dembacaj me Mark Frrokun

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, pas shumë aludimesh për një dasmë të mundshme me Mark Frrokun, tashmë ka zbuluar çdo gjë. Një ftesë...

Serbët bllokojnë rrugën, pas vendimit të Kosovës për reciprocitetin e targave

Mëngjesin e sotëm, në pikat kufitare policia e Kosovës u ka hequr targat të gjitha makinave nga Serbia, dhe i ka pajisur me targa...

Reciprociteti i targave/Kurti: S’ka për qëllim destabilizimin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka folur nga Kuvendi për reciprocitetin e vendosur për targat e automjeteve. Gjatë seancës së sotme parlamentare, Kurti theksoi...

Shërbimet sekrete zbulojnë planin/ Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

Shërbimet sekrete greke dhe qeveria parandaluan një atentat ndaj kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, disa muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës...

Në politikën gjermane nuk përfaqësohen sa duhet migrantët

"What's your Heimat?" - cili është atdheu juaj u pyet W. Michael Blumental, drejtori që themeloi Muzeun Hebre në Berlin në vitin 2014. Për...