E martë, 27 Korrik, 2021
32.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 21 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Flet Tonali, kampionati, Milani është aty
 • Olimpiada -2 ditë
 • Egonu gati të na emocionojë “Historia na thërret”

Corriere dello Sport:

 • Murinjo që tani në arrati/ Merr , Vinja, pret Xhakën: Roma e tij gati dhe sfidon big-ët
 • Nis sulmi për fronin e CR7
 • Lojëra që ndajnë Japoninë

AS:

 • Simeone flet pë AS: Real dhe Barca, nuk mund të gabojnë më
 • Koman tashmë e ka kapriçon e vet

Mundo Deportivo:

 • Classico legjendash, Ronaldinjo bën magji
 • Në marsh! Barca 2021-2022/ Miqësore: 19:00 Barca-Tarragona

L’Equipe:

 • Lojëra olimpike, / Zhinjak dhe Tovë: Do bëjmë maksimumin që të fitojmë
 • Lion/ Peter Bosz: Duhet dhe mënyra

/Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Procesi i demontimit ende vazhdon

Nga Mentor Kikia Dy zv ministra pozojnë para një makinerie që pret, shkatërron apo demonton, armët e periudhës së komunizmit. Për vite me radhë vazhdojmë...

Meta: Zbrazja e Shqipërisë po kthehet në një fatkeqësi kombëtare

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me shpopullimin e vendit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan...

Raporti i OSBE për zgjedhjet e 25 prillit, reagon delegacioni i BE në Shqipëri

Delegacioni i Bashkimit Europian në Shqipëri, ka reaguar pas publikimit të raportit final nga ana e OSBE-ODIHR, për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sipas...

BE: 70% e qytetarëve të vaksinuar me së paku një dozë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, tha se 70 për qind e qytetarëve të rritur të BE-së kanë marrë së paku një...

Emri/ Kush është personi i dyshuar për trafik droge, që i shpëtoi policisë

Zbardhet emri i personit i cili arriti që t'i shpëtonte operacionit të policisë ditën e sotme, në zonën e ''Varrit të Bamit'' në kryeqytet,...