E martë, 18 Maj, 2021
18 C
Tirana

Etiketa

Klodian Rasha

Dalin fotot/ Momenti i fundit kur Klodian Rrasha u vra nga efektivi i policisë

Zbulohen fotot që tregojnë momentin e ekzekutimit me një plumb në zemër të Klodian Rrashës, në 8 dhjetor të vitit 2020 në zonën e...

Prokuroria përfundon verifikimet/ Klodian Rasha dhe efektivi nuk njiheshin

Prokuroria ka përfunduar verifikimet për vrasjen e 25-vjeçarit, ku ka dalë në konkluzionin se Klodian Rasha dhe Nevaldo Hajdëraj nuk njiheshin. Prokuroria ka përfunduar...

‘Nuk ishte rastësi’/ Hajdaraj njihej me Klodian Rashën, polici konsumonte drogë

Vrasja e Klodian Rashës ka ende detaje që nuk janë publikuar deri më sot të cilat mbajnë pezull hetimin. Fax News ka mësuar se...

Vrasja e Klodian Rashës, rikthehet në detyrë kolegu i efektivit të arrestuar

Dy javë pasi ka qëndruar i pezulluar, efektivi i Shqiponjave,  i cili ishte në shërbim së bashku me Nevaldo Hajdarajn, ditën kur u vra...

“Për vota i drejtohen me ‘turra lotësh’…”/ Murrizi shpërthen në Parlament

Në fjalën e tij në seancën e sotme plenare, deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi e ka konsideruar të turpshëm ndryshimin ligjor për dëmshpërblim...

I vuri flakën pemës para Kryeministrisë, policia arreston 22-vjeçarin

Blutë e Tiranës kanë prangosur një të riu, pasi ditë më parë i ka vënë flakën pemës së Krishtlindjes para Kryeministrisë. Policia e Tiranës...

Ruçi debat me Gjuzin: S’ia ndalon dot Ramës se ku do shkojë për ngushëllim

Në nisje të seancës së fundit plenare në Kuvend, ka pasur përplasje mes deputetit Kujtim Gjuzi dhe kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi. Deputeti Kujtim...

A do dilte në protestë po të mos ishte ministër? Çuçi: Nuk e ndjej si detyrim

Ministri i Brendshëm, Bledi Cuçi nuk ka dashur të japë një përgjigje kur u pyet nëse do të dilte në portestë apo jo, po...

Pse Rama e ka humbur betejën me opinionin publik për vrasjen e Klodianit

Nga: Red Varaku Edi Rama e ka humbur përfundimisht fuqinë politike për të ndikuar në opinionin publik. Kjo jo aq nga aftësia e tij për...

Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi viziton familjen e Klodian Rashës

Ministri i ri i Brendshëm Bledi Çuçi ndodhet në familjen e të ndjerit Klodian Rasha i cili u vra më 8 dhjetor nga efekti...

Të fundit

Faqet e para të gazetave europiane/ 18 maj 2021

Corriere della Sera : Restorante dhe sport, Italia rihapet. Corriere dello Sport:Juven apo Napolin, Alegri vendos! El Pais:Tensioni me Marokun shkakton krizë emigrimi në Cueta. Frankfurter Allgemeine...

Kurseni dhe kënaquni me përfitimet unike në botën e udhëtimit me TravelWorld

Meqenëse tashmë e kemi të njohur, myWorld ka në dispozicion një shërbim inovativ që ofron përfitime (Benefits) gjatë blerjes. Platforma numëron mbi 15 milion...

Ngjarjet kryesore nga vendi dhe bota

Ngjarjet kryesore të ditës së djeshme: Vendi: Gjatë natës, policia gjeti trupin e pajetë të 32-vjeçarit Endri Mustafa, ku thuhet se është ekzekutuar me armë...

Kavajë/ Kapet 59-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli

Një 59 vjeçar është arrestuar në bashkëpunim nga Policia e Kavajës, Policia e Lushnjes dhe Interpol Tirana pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestimi u...

Nostalgji futbolli/ Tomasi, lojtari i Romës që mblodhi para për Kosovën

22 korrik 2004 Gjatë një miqësoreje midis Romës dhe Stok Sitit, një mbrojtës trupmadh dhe i pakoordinuar nga Irlanda e Veriut, Geri Tagart bën një...