E hënë, 18 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

flakë

Elbasan: Pas konfliktit me familjarët, djali i vendos flakën shtëpisë

Një ngjarje e rëndë e cila mund të përfundonte në tragjedi, ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Pas një sherri në familje, djali...

Merr flakë banesa në Korçë, plagoset një person

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një zjarri që përfshiu banesën ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Korçës, në...

Aksidenti në Laç: Dy persona të plagosur, shoferi dërgohet tek Trauma

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti i rëndë që ndodhi pasditen e sotme pranë kryqëzimit të Laçit në autostradën Fushë Krujë-Milot. Një makinë...

Aksident i frikshëm në Laç/ Makina shpërthen në flakë, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë autompbilistik ka ndodhur mesditën e sotme afër kryqëzimit të Laçit në autostradën Fushë Krujë-Milot. Një automjet është përplasur me trafikndarësen dhe...

Video/ Shpërthim i fuqishëm në rafinerinë e naftës në Afrikë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në rafinerinë e dytë më të madhe të naftës në Durban të Afrikës së Jugut. Sipas mediave...

Panik në Durrës/ Përfshihet nga flakët kati i 6-të i një pallati

Në orët e para të ditës është përfshirë nga flakët kati i gjashtë i një pallati në Durrës. Burimet bëjnë me dije se flakët...

Tragjike në Greqi/ Banesa përfshihet nga flakët, 16-vjeçari shqiptar humb jetën

Një 16-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen sot në Greqi, si pasojë e përfshirjes së banesës nga flakët. Sipas mediave në vendin fqinj, zjarri ra...

E rëndë në Tiranë, digjet një person te Ministria e Jashtme

Një person i pastrehë ka marrë flakë nga pakujdesia mbrëmjen e sotme te bulevardi “Zhan D’ark”. Si pasojë e flakëve, personi i pa identifikuar ka...

Merr flakë banesa në Vlorë, shpëton nëna me djalin

Mëngjesin e sotëm, një banesë është përfshirë nga flakët. Bëhet fjalë për një banesë 2-katëshe në lagjen Partizani në Vlorë. Brenda shtëpisë e cila ishte...

”BMW X6” u përfshi nga flakët, biznesmeni: Nuk kam konflikte, duhet të jetë aksidentale

Zbardhet dëshmia e biznesmenit Alfred Cenkollari, pronarit të automjetit tip ''BMW X6'' që u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në Pogradec. Ai tha se...

Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...