E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

Ermal Fejzullahu

“Turp i botës të flasin këngëtarët për lekë”, Ermal Fejzullahu nuk përmbahet ndaj kolegëve

Këngëtari Ermal Fejzullahu i ka thumbuar kolegët e tij, duke thënë është turp që këngëtarët të ankohen se nuk kanë pasur të ardhura gjatë...

Ermal Fejzullahu uron gruan për ditëlindje me këto fjalë të ëmbla

Sot është një ditë e vecantë në familjen e Ermal Fejzullahut. Nëpërmjet një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram, Ermali pranë fotos...

Ermal Fejzullahu: “Do të bëhet mirë për gjithë njerëzimin”

Këngëtari i dashur për publikun , Ermal Fejzullahu ka publikuar se fundmi një foto ne Instagram ku shfaqet i qeshur duke shijuar dëborën...

Arbana Osmani zbulon të ftuarit VIP në “Dua të të bëj të lumtur”

Së shpejti pritet të fillojë sezoni i ri i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja Arbana Osmani përmes postimeve në rrjetet sociale ka...

Dhuroi 100 mijë euro, Fejzullahu do të ndërtojë shtëpinë e vëllezërve Abazi

Më herët, këngëtari Ermal Fejzullahu premtoi se do të dhuronte 100 mijë euro për të prekurit nga tërmeti që goditi Shqipërinë.   View this post on...

Këngëtari shqiptar dhuron 100 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Fejzullahu ka vendosur të ofrojë një shumë prej 100 mijë eurove për të prekurit nga tërmeti i djeshëm. Përmes një...

“Djali biond i suedezit”, Ermal Fejzullahu i përgjigjet Olti Currit

Një koment i këngëtarit Ermal Fejzullahu ka bërë bujë, duke sjellë reagime të shumta. Bëhet fjalë për një koment në foton e Faton Shoshit,...

Komenti i Ermal Fejzullahut ‘tërbon’ shqiptarët: Fshije menjëherë!

Shumë shqiptarë i janë kthyer kundër këngëtarit Ermal Fejzullahu, për shkak të një komenti të këtij të fundit. Ndjekësit e Faton Sheshi e kanë parë...

Ermal Fejzullahu, baba për herë të katërt

Gjatë një interviste në emisionin “1 kafe prej shpisë”, këngëtari Ermal Fejzullahu ka konfirmuar publikisht se bashkëshortja e tij është shtatzënë, dhe se janë...

Këngëtari juaj i preferuar rrëfen tmerrin: Më humbën fëmijët në…

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, i ftuar në “BE coffee”, në programin “E Diela Shqiptare”, ka folur rreth jetës së tij familjare, ndërsa...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...