E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

Këngëtari juaj i preferuar rrëfen tmerrin: Më humbën fëmijët në…

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, i ftuar në “BE coffee”, në programin “E Diela Shqiptare”, ka folur rreth jetës së tij familjare, ndërsa në një moment rrëfeu një situatë të frikshme ku kishte humbur fëmijët në parkun më të madh të lojrave, në Disneyland.

“Më ka rastisur në Disneyland. Menduan që janë për një çast para televizionit duke i parë ato!”, u shpreh ai.

I pyetur nga Bes Kallaku, nëse tregohet ndonjëherë i ashpër me fëmijët, Ermal Fejzullahu përgjigjet: “Normal që bërtas”.

Ermali dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë prindër të tre fëmijëve, të dy vajzave dhe një djali.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Jozefina Topalli tregon kushtin e fortë për t’u bashkuar me Partinë Demokratike

Kryetarja e Partisë “Lëvizja për Ndryshim”, Jozefina Topalli thotë se bashkimi i së djathtës është i rëndësishëm por thekson se nuk mund të bëhet...

Parlamenti grek voton zgjerimin në Jon/ Mitsotakis: Rama na dha të drejtë

Pas dy ditësh diskutime, parlamenti grek ka aprovuar më shumicë votash projektligjin me anë të të cilit, Greqia zgjeron ujërat e saj territoriale nga...

Sondazhet e shtuara janë lajm i mirë

Nga: Astrit Patozi Denduria e pazakontë sondazheve dhe sidomos diferencat e tyre të mëdha me njëra-tjetrën janë në fakt sondazhi më i mirë se të...

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...