E diel, 28 Shkurt, 2021
5 C
Tirana

Etiketa

e diela shqiptare

Prefekti i Qarkut të Tiranës, bën prezantimin romantik të bashkëshortes

Të ftuar në rubrikën më të re tek E Diela Shqiptare në Tv Klan, “Gjysma ime”, kanë qenë Prefekti i Qarkut të Tiranës Toni...

Arditi i kërkon të përqafojnë motrën, djali: Duhemi shumë, por s’japim puthje

Besmiri dhe Andueli janë dy vëllezër që kanë marrë mundimin të vijnë tek “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare për motrën...

Babai për vajzën: Në shtëpi e mbuloja me plastmas që mos e lagte shiu (VIDEO)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë një baba i cili ka rrëfyer historinë e jetës së tij...

Shokët e ushtrisë shpërthejnë në lot kur kuptojnë se komandanti ka humbur jetën

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, kanë ardhur dy shokë ushtrie të cilët janë ritakuar para 3 vitesh, Qaniu...

“Qenka plakur shumë”, shokët e ushtrisë takohen pas 46 vitesh (VIDEO)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, kanë ardhur dy shokë ushtrie të cilët e kanë rigjetur njëri-tjetrin para 3...

Prindërit donin ta abortonin, famija shqiptare i shpëton jetën

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë Isufi nga një fshat i Gjakovës i cili ka rrëfyer historinë...

E rëndë/ Vëllai po më tërhiqte zvarrë dhe po më vriste, vjehrri shikonte dhe qeshte

Vilma 33 vjeç ka rrëfyer në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek "E Diela Shqiptare” të gjitha vuajtjet që ish-burri i saj i...

“I pashë me sytë e mi në dhomën e gjumit”, Vilma rrëfen dhunën e tradhtinë nga ish-burri

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, ka qenë Vilma, një grua e cila prej vitesh është dhunuar nga burri...

Njoftim i papritur/ S’ka ‘Këngë Magjike’ në 2020-n

“Kënga Magjike” do të mungojë gjatë këtij viti. Lajmin në fjalë e ka përcjellë me anë të një postimi në Instagram producenti Ardit Gjebrea,...

“Jam Frani nga Lezha, e dua shumë”, gruaja shokohet nga i ftuari në studio

Kudreti është martuar përpara 30 vitesh me bashkëshorten e tij. Në rubrikë e “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan,...

Të fundit

Koronavirusi: Regjistrohen 986 raste të reja dhe 19 viktima

Kurba e koronavirusit në Shqipëri vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 986 raste të reja. Ndërkohë, 19 persona...

Video/ Shkëputet masa gjigande e akullit në Antarktidë

Një ajsberg i madh që i afrohet madhësisë së Londrës së Madhe është shkëputur nga Antarktida, afër stacionit kërkimor Halley të Britanisë. Instrumentet sipërfaqësore në...

SHBA/ Gjykata gjobit me 65 milion dollarë rrjetin social Facebook, ja arsyeja

Një gjykatës federal ka aprovuar një gjobë prej 650 milion $ të një procesi gjyqësor mbi privatësinë kundër Facebook për pretendimin e përdorimit të...

Basha pyet qytetarët: Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Ndërrojini (Video)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetin social, Facebook, ku i këshillon qytetarët që t'i ndërrojnë drejtuesit e tyre...

Ndryshimi i klimës, po bën që sezonet e alergjive të nisin më herët

Kokrrat e polenit nga bimët që lulëzojnë, fluturojnë zakonisht edhe qindra kilometra përmes erë. Tani duket se kriza e klimës e ka përshpejtuar udhëtimin...