Kuriozitete

Komenti i Ermal Fejzullahut ‘tërbon’ shqiptarët: Fshije menjëherë!

               Publikuar në : 12:59 - 15/04/19 S.N

Shumë shqiptarë i janë kthyer kundër këngëtarit Ermal Fejzullahu, për shkak të një komenti të këtij të fundit.

Ndjekësit e Faton Sheshi e kanë parë të pavend dhe racist një koment të këngëtarit shqiptar bërë në foton e menaxherit, ku shfaqet edhe Këshilltari dhe Ndihmësi Personal i Presidentit të Gambias me të cilin Fatoni po darkonte.

“Thuj let kesh pak se s’po dihet qka është”, ka komentuar Ermali, për personin me ngjyrë.

Menjëherë reaguan ndjekësit, të cilët i kërkonin Ermalit që ta fshinte komentin e tij racist. Si pasojë, Fatoni vendosi që t’i bllokonte të gjitha komentet që vinin në këtë fotografi.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT