E diel, 20 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

Komenti i Ermal Fejzullahut ‘tërbon’ shqiptarët: Fshije menjëherë!

Shumë shqiptarë i janë kthyer kundër këngëtarit Ermal Fejzullahu, për shkak të një komenti të këtij të fundit.

Ndjekësit e Faton Sheshi e kanë parë të pavend dhe racist një koment të këngëtarit shqiptar bërë në foton e menaxherit, ku shfaqet edhe Këshilltari dhe Ndihmësi Personal i Presidentit të Gambias me të cilin Fatoni po darkonte.

“Thuj let kesh pak se s’po dihet qka është”, ka komentuar Ermali, për personin me ngjyrë.

Menjëherë reaguan ndjekësit, të cilët i kërkonin Ermalit që ta fshinte komentin e tij racist. Si pasojë, Fatoni vendosi që t’i bllokonte të gjitha komentet që vinin në këtë fotografi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tragjike/ Lushnje, 17-vjeçarja humb jetën pasi ra nga pema

Një 17-vjeçare nga Lushnja humbi jetën pasi u rrëzua nga pema Raportohet se kanë qenë familjarët që e kanë dërguar me shpejtësi drejt spitalit të...

Euro 2020/ Mbyllet grupi A, Italia dhe Uellsi kalojnë, italianët me rekord

Itali-Uells 1-0 Italia barazoi rekordin e vet të të gjitha kohërave me 30 ndeshje si e pamposhtur pas një fitoreje 1-0 kundër Uellsit në Stadiumin...

Profil/ Ngolo Kante, 5 detaje domethënëse mbi “motorrin” e Francës

I vogli Kante Historia e Kantésë është e ngjashme me atë të shumë emigrantëve nga Afrika. Lindur në periferi të Parisit, nga një familje shumë...

Infektimet/ Shqipëria me vetëm dy raste të reja në 24 orët e fundit, 0 vdekje

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Formula 1/ “Holandezi fluturues’ mund Hamiltonin në xhiron e parafundit

Max Verstappen rriti diferencën e pikëve nga vendi i dytë në kampionat pasi parakaloi pikërisht atë, të dytin, Lewis Hamilton në një duel tjetër...