E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

dyshohet

FOTO/ 34-vjeçari i arrestuar sot, i dyshuari kryesor edhe për porositjen e ekzekutimit të Bujar Çelës

Policia e Elbasanit ndaloi sot organizatorin dhe porositësin e vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt. I ndaluari është shtetasi Erion Alibej 34-vjeç. Ndërkohë, mësohet...

Humb jetën një 60-vjeçare në Durrës, dyshohet se është mbytur në det

Një 60-vjeçare është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në plazhin e Durrësit. Dyshohet se viktima është mbytur teksa po lahej në det. Ndërkohë,...

Dyshohet se Putin mund të jetë prekur nga koronavirusi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dyshohet se mund të jetë prekur me koronavirus, pasi takoi një mjek i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Përgjigja...

Vlorë/Familja prej 4 anëtarësh dyshohet me koronavirus, pritet përgjigjja e testeve

Një familje nga qyteti bregdetar i Vlorës dyshohet të jetë prekur nga koronavirusi. Sipas BalkanWeb, familja prej 4 anëtarësh i është nënshtruar analizave dhe pritet...

8 persona shtrohen në spitalin infektiv në Kosovë, dyshohen me koronavirus

Drejtoresha e Klinikës Infektive në Prishtinë, Lendita Ajvazi-Berisha bën me dije se po trajtojnë 8 persona, të cilët dyshohen të jenë prekur nga koronavirusi. Ajo...

Dyshohet se është me koronavirus, 50-vjeçarja nga Lushnja izolohet në QSUT

Bëhet me dije se një 50-vjeçare nga Lushnja është nisur drejt QSUT për ekzaminime, pasi dyshohet se është infektuar me koronavirus. 50-vjeçarja me inicialet M.V...

Casillas në rrjetën e drejtësisë portugeze, ja për çfarë po hetohet

Ish-portieri legjendar i Real Madrid dhe Spanjës, Iker Casillas i është nënshtruar kontrollit nga autoritetet portugeze. Lajmin e ka bërë vetë të ditur futbollisti përmes...

Shfaqi probleme me frymëmarrjen, humb jetën 50 vjeçarja në Korçë

Një 50-vjeçare ka ndërruar jetë ditën e sotme në spitalin Rajonal të Korçës. Bëhet me dije se gruaja vuante prej kohësh nga diabeti. Ajo kishte...

U dyshua me koronavirus, dalin përgjigjet e testit të Papa Françeskut

Gjendja jo e mirë shëndetësore e Papa Françeskut ka bërë që shumë njerëz të shqetësohen për të, madje edhe duke dyshuar se ai mund...

Dyshohet rasti i parë me koronavirus në Greqi

Mediat greke raportojnë se një rast i dyshuar me koronavirus është shfaqur në portin e Patrës në shtetin fqinj. Bëhet me dije se një udhëtar...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...