E hënë, 18 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Dyshohet se është me koronavirus, 50-vjeçarja nga Lushnja izolohet në QSUT

Bëhet me dije se një 50-vjeçare nga Lushnja është nisur drejt QSUT për ekzaminime, pasi dyshohet se është infektuar me koronavirus.

50-vjeçarja me inicialet M.V nga Urza e Lushnjës është paraqitur në spitalin e Lushnjës me probleme në frymëmarrje, temperaturë të lartë dhe dhimbje artikulacionesh.

Mësohet se gruaja ishte kthyer dy ditë më parë nga Padova e Italisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident i pesëfishtë në Durrës

Një aksident i pesëfishtë, fatmirësisht pa të lënduar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Currilave në Durrës. Një mjet me targa italiane, ka...

Bora Zemani shuan heshtjen për raportin mes Semit dhe Donaldit

Prej startimit të "Big Brother VIP", shumë është aluduar për një pëlqim të mundshëm ndërmjet Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt. Mediat rozë kthyen në...

“S’ka vend për panik”, përfaqësuesja e IGJEUM flet pas tërmetit në Lezhë

Mbrëmjen e djeshme, vendi ynë u trondit nga një tërmet 4.5 Rihter me epiqendër në Lezhë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, tërmeti ishte me magnitudë...

Zgjedhjet/ Numërohen 99.8 % e votave në Kosovë

Deri në orët e para të ditës, janë numëruar 99.8 përqind e votave në komunat e Kosovës. Duke iu referuar Komisionit Qendror të Zgjedhjeve,...

Studentët rikthehen në auditore, kusht vaksinimi ose testi PCR

Pas më shumë se një viti mësimi online, studentët dhe pedagogët do të rikthehen sot në auditore, për vitin e ri akademik 2021-2022. Sikundër...