E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

telefonate

WhatsApp do t’ju lejojë të hyni në telefonata dhe në një moment të dytë

Me një postim në Facebook, Mark Zuckerberg ka publikuar funksionin e ri WhatsApp, i cili do të dalë në tregun global të hënën e...

”Diskutime shumë të zjarrta”/ Kryemadhi zbulon telefonatën e fundit me Bashën

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur për raportet e saj me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. E ftuar në emisionin ''Me Xhaxhiun'', ajo...

Kryemadhi merr ‘LIVE’ në emision telefonatën e papritur

Pas intervistës në "Opinion", duket se Basha ka nxituar që të telefonojë kryetaren e LSI-së, por çdo gjë doli haptazi teksa ajo është e...

Thaçi kërkon liberalizimin e vizave, zbardhet biseda me presidentin e KE

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zhvilluar një bisedë telefonike me presidentin e Këshillit Evropian, Charles Michel. Biseda u zhvillua në prag të Samitit të...

Masat ndaj koronavirusit/ Rama bisedë telefonike me Mitsotakis

Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministrin grek, Kyriakos Mitsotakis. Sipas faqes zyrtare të Mitsotakis, dy liderët kanë biseduar...

Meta telefonon presidentin e Maqedonisë së Veriut, ja çfarë diskutuan

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar ditën e sotme një bisedë telefonike me presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Panderovski. Përmes një postimi në Facebook, Meta...

Vuçiç flet pas telefonatës me Putin: Një ndihmë e rëndësishme po vjen

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, tha se ka pasur një bisedë të mirë telefonike me presidentin rus Vladimir Putin. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram,...

Dërgimi i mjekëve dhe infermierëve në Itali/Salvini telefonon Ramën

Ish zv.kryeministri i Italisë, Matteo Salvini, thotë se ka telefonuar kryeministrin Rama në lidhje me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali. Përmes...

“Jani është mirë”/ Vëllai i Prengës telefonoi prindërit pas rrëmbimit

Zbardhen detaje tjera nga rrëmbimi dhe ekzekutimi i 49-vjeçarit, Jan Prenga. Bëhet me dije se vëllai i tij që ndodhet jashtë shtetit ka komunikuar me...

Rama 45 minuta bisedë telefonike me Merkel, ja për çfarë diskutuan

Kryeministri Edi Rama tregon se ka zhvilluar një bisedë telefonike me kacelaren gjermane, Angela Merkel. Përmes një postimi në Twitter, Rama shprehet se kjo bisedë...

Të fundit

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...