E diel, 20 Shtator, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

supermarket

Theu rregullin e izolimit ndonëse ishte i infektuar, shkon në supermarket dhe bën ‘selfie’

Një 32-vjeçar në Zelandën e Re ka thyer të gjitha rregullat, duke dalë në publik, ndonëse ishte i infektuar me koronavirus. I riu nuk...

Shkencëtarët nxjerrin videon si infektohen njerëzit nga COVID-19 në një supermarket (VIDEO)

Mjafton që një person i infektuar të kollitet, për të shpërndarë infeksionin në mënyrë të shpejtë, e po kaq të frikshme në ambientin ku...

​Pështyu qëllimisht mbi ushqime, arrestohet i riu në Britani

Një 20-vjecar nga Britania e Madhe është arrestuar pasi u kap duke pështyrë disa artikuj ushqimorë në një supermarket. I riu hyri në një dyqan...

Skandaloze/ Lëpiu produktet në supermarket, i riu vihet në pranga (VIDEO)

Një video e cila bëri xhiron e rrjetit, u bë shkak që një i ri të vihej në pranga, pasi lëpiu produktet në supermarket....

Koronavirusi, shitjet në supermarkete u rritën me 300%

Shqiptarët u gdhinë të hënën e kësaj jave me lajmin se ishin zbuluar dy raste të qytetarëve të prekur nga coronavirus diçka që duket...

Frika nga koronavirusi/Plas sherri në supermarket për letra higjienike

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Australi, teksa 3 gra janë grindur me njëra tjetrën për disa letra higjienike. Në videon e publikuar shikohen...

Donte të grabiste marketin me kallashnikov, pranga të riut në Kamëz

Policia i ka vënë prangat një 20-vjeçari ditën e sotme në Kamëz, pasi akuzohet se kishte planifikuar të vidhte një market në Laknas. I riu...

Gabimi gjatë grabitjes, dënohet i riu shqiptar në Amerikë

Një 28-vjeçar shqiptar është dënuar më 23 muaj burg nga gjykata, pasi ka pranuar se ai dhe një bashkëpunëtor tjetër shqiptar janë fajtorë të...

S’keni nevojë të bëni blerje në supermarket, robotët do bëjnë pazaret për ju

Dyqanet ushqimore në Shtetet e Bashkuara janë përfshirë në një betejë të ashpër për konsumatorë, të cilët shpesh kërkojnë që ushqimet të vijnë tek...

Supermarketi britanik ofron pagesa me venat e gishtave në të gjithë botën

Një supermarket i Britanisë së Madhe është bërë i pari në botë që lejon blerësit të paguajnë për sende ushqimore duke përdorur vetëm venat...

Të fundit

Emocione dhe lot në “Historia e Fundjavës”/Emina Cunmulaj, supermodelja me një zemër të madhe

Supermodelja Emina Cunmulaj, ka dëshmuar ndër vite me bashkëpunimin me "Fundjavë Ndryshe" se është një vajzë me "këmbë në tokë" dhe me një zemër...

Berisha: Avionët rus spiunojnë Shqipërinë, ndryshuan kursin e fluturimit aty ku do ndërtohet baza e NATO-s

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim që i ka ardhur nga një oficer. Në denoncimin në fjalë thuhet se avionët rus që kanë...

Djalë apo vajzë? Elita Rudi konfirmon shtatzëninë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do bëhen prindër për herë të dytë. Gjiko në një video të publikuar në InstaStory, ka pohuar se partnerja...

Arrestohet për dhunë, por mungon akti i mjekësisë ligjore. Babë e bir përballen në “gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon që...

“Gylsereni” zbulon kur do martohet me producentin turk (FOTO)

Aktorja Nurgul Yesilçay, e njohur nga roli i “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara” në Shqipëri, do të martohet. Aktorja 44-vjeçare dhe producenti Necati Kocabay...