E hënë, 16 Maj, 2022
27.5 C
Tirana

Pamje të rënda/Burri dhunon një grua brenda dyqanit në Prishtinë

Pamjet e rënda të dhunës së një burri ndaj një gruaje që ishin në një market në Prishtinë, janë bërë virale. Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë.

Një burrë i shoqëruar nga gruaja dhe fëmija i tyre, ka dhunuar një grua e cila po blente në supermarket.

Burri, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, duket se është acaruar pasi nuk kishte hapsirë për të kaluar. Një zënkë e vogël me një grua e cila dhe ajo po bënte blerjet e saj, u kthye në një skenë të frikshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...