E premte, 25 Shtator, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

dhune

Dhunë në familje e ngacmim seksual ndaj vajzës së tij, burg pa afat për autorin

Gjykata në Krujë ka lënë në burg pa afat Edmond Selin, i cili akuzohet për dhunë në familje dhe ngacmim seksual ndaj vajzës së...

Gruaja godet burrin me enë kuzhine, e bën për spital

Shpesh është raportuar për dhunën e burrave ndaj grave. Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të denoncuar nga një mashkull për partneren...

Dhunon dhe filmon “rivalen”/ “Më thanë se do më vrisnin, më kanë kërcënuar në prani të familjarëve”, rrëfimi tronditës i 22-vjeçares

Në fund të muajit gusht, një video u bë virale për shkak të dhunimit të një vajze, të cilën e detyronin të pohonte se...

VIDEO/ Policët në Pogradec godasin me shpulla dhe grushte tre të rinj

Disa efektivë të policisë së Pogradecit kanë ushtruar dhunë ndaj tre të rinjve. Në pamjet në video shihen sesi efektivët zbresin nga dy furgonë...

I morën 40 milionë lekë dhe e dhunuan, ky është kambisti që u grabit mbrëmë në Prrenjas

Detaje të reja janë hedhur në dritë lidhur me grabitjen mbrëmë në fshatin Katjel të Prrenjasit, ku një person është grabitur. Bashkim Shegani është kambistu...

“E ka patur shoqe, e mbajti me të ngrënë e me të pirë”/Si e justifikoi avokati 30-vjeçaren që dhunoi të dashurën e të fejuarit

Gjykata e Shkodrës ka liruar nga qelia, duke caktuar masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për të vijuar hetimet në gjendje të lirë për Margarita...

E sinjalizoi për parakalim të gabuar, 42-vjeçari nga Lezha dhunon efektiven e policisë

Një 42-vjeçar nga Lezha është arrestuar, pasi ka dhunuar efektiven e policisë. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet E.V., 42 vjeç, banues në Manati,...

Godasin njëri-tjetrin me sende të forta për lojën me domino, të moshuarit përfundojnë në spital

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Vlorë, ku dy të moshuar kanë përfunduar në spital pasi janë zënë teksa po luanin domino. Gjatë mesditës...

VIDEO/ E dhunoi pasi kreu marrëdhënie me të fejuarin e saj, pranga 30-vjeçares që publikoi videon

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me një video e cila u bë virale, ku dëshmohej qartë dhuna ndaj një vajze, e cila...

Dalin pamjet e sherrit/ I plagosën motrën me thikë, Meguajër nuk përmbahet (VIDEO)

Herri Meguajër është përfshirë në një sherr në ishullin grek, Mikonos. Mbrojtësi i Junajtid së bashku me disa miq të tij, patën një sherr...

Të fundit

Rrëzohet avioni ushtarak në Ukrainë, humbin jetën 20 studentë

Një avion ushtarak është rrëzuar në Ukrainë. Të paktën 20 persona kanë mbetur të vdekur. Avioni ushtarak  Antonov AN-26 u rrëzua pranë qytetit Chugheev...

Aksident në Ersekë, raportohet për dy të plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në në rrugën e Barmashit në Ersekë. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa raportohet se të paktën...

Pse u arrestua Hysni Gucati? Reagon Zyra e Prokurorit të Specializuar

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka reaguar lidhur me arrestimin e kreut të Organizatës së Veteranëve të UÇK, Hysni Gucatin. Në komunikatën zyrtare për mediat, thuhet...

Në prag të valës së dytë të virusit, Kosova lehtëson masat për parandalimin e pandemisë

Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit, ku vihet re lehtësimi i tyre. Të gjithë qytetarët...

Petro Koçi emërohet në krye të PS së Fierit

Zv. ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka marrë një tjetër post politik. Mësohet se atij i është besuar drejtimi i degës së Partisë Socialiste në...