E martë, 7 Prill, 2020
21 C
Tirana

Pacienti me koronavirus në Shkodër/U dyshua se kishte infektuar mjekët, dalin përgjigjet

Lexo edhe ...

Koronavirusi po bën “kërdinë” në disa shtete, Trump “luftë” me OBSH

Në kohën kur koronavirusi është shndërruar në një kërcënim serioz për njerëzimin dhe po bën “kërdinë” në disa shtete, Presidenti amerikan Donald Trump duket...

Rama: Jeni super, ju dua shumë! Zoti i shqiptarëve është i madh

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi të publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook inkurajon qytetarët teksa shkruan se Shqipëria do ta fitojë luftën...

“Me të në fushë ishte sikur bënim dashuri”,Berbatov tregon partnerin e preferuar

Ish-sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka habitur me emrin e partnerit të preferuar në fushën e lojës, duke mos zgjedhur Wayne Rooney Cristiano...

Si përfundoi tregu i Kombinatit në mediat më prestigjioze në SHBA

Një foto e shkrepur në tregun e Kombinatit në Tiranë, ka bërë xhiron në mediat më prestigjioze në SHBA. Siç mund ta shikoni, në foton...

Rasti i pacientit nga Puka që rezultoi me koronavirus në spitalin e Shkodrës, vuri nën alarm institucionin pasi i infektuari kishte pasur kontakt me disa mjekë dhe infermierë.

Dhjetë punonjës të spitalit iu nënshtruan menjëherë analizave, përgjigjet e të cilave janë publikuar sot. Bëhet me dije se asnjë nga stafi i spitalit nuk është infektuar, pasi testet kanë rezultuar negative.

Kujtojmë se pak më parë u konfirmua se vajza dhe bashkëshortja e pukjanit kanë rezultuar gjithashtu me koronavirus.

Deri më tani janë konfirmuar 174 raste me Covid-19 në vendin tonë, 17 prej të cilëve janë shëruar, ndërsa 6 kanë humbur jetën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Koronavirusi po bën “kërdinë” në disa shtete, Trump “luftë” me OBSH

Në kohën kur koronavirusi është shndërruar në një kërcënim serioz për njerëzimin dhe po bën “kërdinë” në disa shtete, Presidenti amerikan Donald Trump duket...

Rama: Jeni super, ju dua shumë! Zoti i shqiptarëve është i madh

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi të publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook inkurajon qytetarët teksa shkruan se Shqipëria do ta fitojë luftën...

“Me të në fushë ishte sikur bënim dashuri”,Berbatov tregon partnerin e preferuar

Ish-sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka habitur me emrin e partnerit të preferuar në fushën e lojës, duke mos zgjedhur Wayne Rooney Cristiano...

Si përfundoi tregu i Kombinatit në mediat më prestigjioze në SHBA

Një foto e shkrepur në tregun e Kombinatit në Tiranë, ka bërë xhiron në mediat më prestigjioze në SHBA. Siç mund ta shikoni, në foton...

Mjeku i ekipit vrau veten, futbollisti i Kosovës e kujton me mall: Më ndihmoi shumë gjatë dëmtimit

Sulmuesi i Kosovës dhe Stade de Reims,Arbër Zeneli u shpreh për mjekun e skuadrës së tij Bernard Gonzalez, i cili kreu vetëvrasje para pak...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT