E shtunë, 31 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Etiketa

sherr

Sherr mes Lleshajt dhe Murrizit: Mos ma trash zërin mua, s’e di nga jam unë

Edhe gjatë seancës së sotme, nuk kanë munguar përplasjet e forta në Kuvend. Një debat i ashpër është zhvilluar mes deputetit Myslim Murrizi, dhe...

Sherr në Kamëz, plagosen me thikë 3 të mitur

Tre 17-vjeçarë janë plagosur me thikë në Kamëz, pas një konflikti. Mësohet se konflikti ka ndodhur për motive të dobëta jashtë një marketi. Të plagosur kanë...

Sherr me thika në Durrës, plagoset 60-vjeçari

Një sherr është regjistruar pasditen e sotme në Durrës, teksa një person ka mbetur i plagosur me thikë. 60-vjeçari është qëlluar me thikë nga një...

“Çfarë ke që bërtet si laraskë? Je gjë gruaja ime që të jap llogari?”, plas sherri në “Përputhen” (VIDEO)

Në puntatën e radhës të emisionit “Përputhen”, janë shkaktuar sërish debate të nxehta. Takimi mes Shqipes dhe Mevlanit duket se nuk ka shkuar ashtu...

”Pse më sheh?”, sherri që përfundoi me plagosjen e 45-vjeçarit në Tiranë

Sherri i mbrëmshëm në kryeqytet, i cili përfundoi me plagosjen e 45-vjeçarit Spartak Beqaraj, ka nisur me diskutimet pse më sheh. I riu është konfliktuar...

Zbardhet shkaku i sherrit të dhunshëm me 1 të vdekur e 2 të plagosur në Durrës

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Durrës, ku i vrarë mbeti 39-vjeçari Armando Baboçi dhe u plagos djali...

Sherr i përgjakshëm mes sirianëve në Durrës, një person plagoset rëndë

Disa qytetarë sirianë janë përleshur në rrugët e Durrësit mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Urës së Dajlanit teksa një person...

“Mos fol mo zotëri, pse flet? Kam një vit që pres të vijnë të më arrestojnë”, gjyqtarja sherr me policinë

Gjyqtarja Mimoza Margjeka e cila mori 6 mijë euro për të liruar të burgosurin, është përplasur sot me policët, të cilët e kanë shoqëruar...

Ngjarje e rëndë në Peqin/ 51-vjeçari vret me gurë bashkëfshatarin

Mbrëmjen e djeshme, një sherr i çastit i ka marrë jetën një 64-vjeçari në Peqin. Sherri ka nisur për motive të dobëta mes viktimës...

Sherr për një femër në Berat. I riu tërhiqet zvarrë nga varësja, përfundon në spital

Një femër është kthyer në një 'mollë sherri' për disa meshkuj, të cilët edhe janë lënduar. Një rast i tillë ka ndodhur në Berat,...

Të fundit

Vajza nxirret e gjallë nga rrënojat e tërmetit, shihni reagimin e saj (VIDEO)

Duartrokitje dhe lot gëzimi është tabloja e përgjithshme pas shpëtimit të një vajze nga ekipet e shpëtimit. Një vajzë është nxjerrë e gjallë nga rrënojat...

Paratë, dashuria, fati/ Çfarë thotë horoskopi sot

Dashi Parashikohet një ditë mirë me Afërditën nga njëra anë dhe me Hënën që sot ju sjellin stimuj të fuqishëm në planin sentimental. Duhet të...

Britania drejt mbylljes, ja çfarë vendimi ka marrë Boris Johnson

Kryeministri britanik Boris Johnson, pritet që të njoftojë një bllokim kombëtar javën e ardhshme, pasi ekspertët shëndetësorë i këshilluan se është e vetmja mënyrë...

“Nëse kanë kurajon për t’i hyrë kësaj sprove”, Rama nxjerr videon

Rama e ka nisur ditën me një falenderim për të gjithë ata djem dhe vajza që kanë dërguar videot e tyre dhe kanë shprehur...

Tërmeti në Turqi/Luljeta Bozo qetëson qytetarët: Fenomen fizik, ka kohën e vetë

Nga tërmeti shkatërrimtar rënë një ditë më parë në Turqi, bëhet me dije se ka shkuar në 24 numri i viktimave dhe në 800...