E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

shefqet ndroqi

Pandemia/ Rritje e urgjencave në 24 orët e fundit në spitalin “Shefqet Ndroqi”

Ditën e sotme ka patur një rritje të urgjencave të pacientëve të dyshuar me COVID-19 tek spitali ‘’Shefqet Ndroqi’’. Mësohet se deri tani kanë mbërritur...

“Preka fundin”, ish-deputeti flet për periudhën e vështirë kur u infektua nga koronavirusi

Ish-deputeti i PS-së, Fatmir Toçi, i cili u infektua me koronavirus pak kohë më parë, ka folur rreth eksperiencës së vështirë që ai kaloi. Në...

Ju tregoj ç’ndodh brenda Sanatoriumit “Shefqet Ndroqi”

Nga Etleva Bendo Ka kohë që abuzohet me tmerrin që ndodh nëpër spitale! E dimë që atje i çojmë vet të sëmuret tanë, pasi të...

Vetëvrasja e 65-vjeçarit në spitalin “Shefqet Ndroqi”, zëvendësministrja e Shëndetësisë sqaron rastin

Dy vetëvrasjet në spitalin “Shefqet Ndroqi”, kanë tronditur opinionin publik. Për këto ngjarje të rënda, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira...

U hodh nga kati i katërt/ I afërmi pacientit: E lanë vetëm në dhomë se shfaqi shenja agresiviteti

Dalin detaje të tjera në dritë nga ngjarja e mbrëmshme, ku një 65-vjeçar i infektuar me COVID-19 u hodh nga kati i katërt i...

“Bluzat e bardha trajtohen si kafshë”, Shoqata e Infermierëve ngre alarmin

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë, ka përcjellë një reagim pas vetëvrasjes së dy pacientëve me Covid-19 te spitali “Shefqet Ndroqi”. Sipas Shoqatës, pas vetëvrasjes...

Emri/ Pacienti që u hodh nga kati i katërt i spitalit, vjehrri i deputetit socialist

Është identifikuar 65-vjeçari i cili ndërroi jetë mbrëmjen e sotme, pasi u hodh nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”. Sipas BalkanWeb, bëhet fjalë...

E rëndë/ Një tjetër person tenton të hidhet nga dritarja e spitalit “Shefqet Ndroqi”

Pak momente më parë një pacient vrau veten duke u hedhur nga kati i katërt i spitalit "Shefqet Ndroqi", ku ishte i shtruar nga...

Hidhet nga kati i katërt i Sanatoriumit pacienti me koronavirus

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme, teksa një pacient i infektuar me COVID-19 është hedhur nga kati i katërt i spitalit...

Manastirliu publikon pamjet e rënda nga spitali “Shefqet Ndroqi”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar sot pamjet nga brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, i njohur ndryshe si spitali Covid 2. Manastirliu bën thirrje për...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...