E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Etiketa

Rudolf Elezoviç

Pse e eliminuan ish-shefin e anti-drogës? Autoritetet: S’dimë si u vra

Autoritetet në Podgoricë ende nuk e dinë si u vra ish-shefi i anti-drogës Rudolf Elezoviç. Pak ditë më parë u raportua nga mediat se...

Eliminimi i ish-shefit të antidrogës. Kush e nxori në pritë Rudolf Elezoviç?

Ish-shefi i antidrogës në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç, i cili u gjet i vrarë, kishte lënë pistoletën në shtëpi e më tej u...

Hidhen poshtë dyshimet për vetëvrasje, shefi i anti-drogës është vrarë

Oficeri i antidrogës së Ulqinit dhe Tivarit, Rudolf Elezoviç është vrarë. Një burim nga policia i tha "Vijesti" se rezultatet e para të hetimit...

“Humbje e madhe për ne”, Fjolla Morina reagon për ish-shefin e anti-drogës

Fjolla Morina ka reaguar në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë Rudolf Elezoviç. Ajo ka zbuluar miqësinë e ngushtë...

Policia e Malit të Zi: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i Elezoviçit

Autoritetet në Mal të zi, kanë konfirmuar se trupi i pajetë i gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin, i përket ish-shefit të antidrogës, Rudolf...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të policisë

Një trup i pajetë është gjetur në Ulqin, e ndërsa ka dyshime të forta se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i...

”Është arratisur”/ Detaje mbi zhdukjen e shefit të antidrogës së Ulqinit

Zbardhen detaje të reja në lidhje me zhdukjen e shefit shqiptar të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin, Rudolf Elezovic. Mediat malazeze, bëjnë me dije se...

Zhduket ish-drejtori i policisë së Ulqinit, ‘në këmbë’ të gjithë strukturat

Ish-drejtori i policisë së Ulqinit është zhdukur në rrethana misterioze. Mediat malazeze bëjnë me dije se zyrtari i lartë i policisë, Rudolf Elezoviç, ka...

Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...