E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Zhduket ish-drejtori i policisë së Ulqinit, ‘në këmbë’ të gjithë strukturat

Ish-drejtori i policisë së Ulqinit është zhdukur në rrethana misterioze. Mediat malazeze bëjnë me dije se zyrtari i lartë i policisë, Rudolf Elezoviç, ka humbur kontaktet me familjen nga data 27 maj.

Kontaktin e fundit e ka pasur me një të afërm të tij mbrëmjen e 27 majit, dhe se ka pritur që në afërsi të zonës se Pentarit në lumin Buna një person te vijë edhe ta marrë, qe ta transportojë me varkë në anën e Malit të Zi. Nga ai moment ka humbur çdo kontakt.

Elezoviç ka humbur në kufirin mes Shqipërisë dhe Malit të Zi, në zonën mes fshatrave Pentar dhe Reç. Kohët e fundit ai ka punuar se sektorin e anti-trafikut në policinë e kufirit të Malit të Zi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna me ar*ë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...