E hënë, 14 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

Etiketa

pellumb pipero

U infektua pasi mori vaksinën, flet për herë të parë mjeku Pëllumb Pipero

Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar se është mjekuar në kushte shtëpie pas infektimit me Covid-19. I ftuar në “Open”, Pipero tha se ka lexuar në...

“Jam Covid free”/ Pipero: Falë dozës së parë të vaksinës e kalova më lehtë

Rasti i mjekut infeksionist Pëllumb Piperi bëri bujë në vendin tonë pasi ishte i pari që u infektua pas marrjes së dozës së parë...

Rakacolli ‘thyen’ heshtjen, zbulon gjendjen shëndetësore të mjekut Pipero

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero ishte ndër të parët që mori dozën e vaksinës anti-covid të Pfizer, por u infektua me koronavirus dy javë më...

Pipero reagon për herë të parë pas infektimit me Covid edhe pse bëri vaksinën

Mjeku Pëllumb Pipero ka reaguar për herë pas infektimit nga koronavirusi. Edhe pse ka marrë dozën e parë të vaksinës anti-COVID të Pfizer, Pipero...

Jo vetëm Pipero/ Kollë e temperaturë edhe te disa mjekë të vaksinuar

Dy javë pasi mori dozën e parë të vaksinës anti-covid të prodhuar nga kompania Pfizer, mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv. Aktualisht,...

Mjeku Alimehmeti: Vaksina nuk të mbron 100%, rastin e Piperos duhet ta shohim

Dy javë pasi mori dozën e parë të vaksinës anti-covid të prodhuar nga kompania Pfizer, mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv ditën...

Drejtoresha e ISHP-së sqaron infektimin e mjekut Pipero pas vaksinimit

Dy javë pasi mori dozën e parë të vaksinës anti-covid të prodhuar nga kompania Pfizer, mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv ditën...

Skandali me sanitaren/Pipero: E neveritshme, të shikohet nëse ka të implikuar

Mjeku Pëllumb Pipero ka kërkuar që drejtësia të bëjë punën e saj sa i takon rastit të abuzimit nga ana e sanitares. Ai e...

Mjeku Pipero tregon se kur do të jetë fundi i pandemisë në Shqipëri

Një ditë pasi bëri vaksinën, mjeku Pëllumb Pipero foli për efektet e saj, pikëpyetjet dhe dyshimet që ngrihen për të, si edhe për fundin...

Pipero: Ja si ndjehem pas marrjes së vaksinës

Mjeku Pëllumb Pipero, komentoi efektet e vaksinës, pasi ishte ndër të parët që mori dozën e Pfizer në vendin tonë. I ftuar në Çim Peka...

Të fundit

Qëndrimet e palëve një ditë para takimit në Bruksel Kurti-Vuçiç

Bekim Shehu/ Deutsche Welle Para takimit me presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç, kryeministri i Kosovës Albin Kurti insiston se ky takim është për të ardhmen...

Njoftim për vend të lirë pune agjent/e marketingu

“Tirana Today” kërkon agjent/e marketingu. Kërkesa të përgjithshme për kandidatët: 1-Të ketë aftësi shumë të mira në formulimin dhe hartimin e një plani strategjik dhe analitik...

Basha siguron mandatin e tretë, vjen reagimi i parë nga qeveria

Lideri aktual i PD-së, Lulzim Basha, do të jetë në krye të partisë më të madhe opozitare edhe për 4 vitet e ardhshme. Pasi...

Manastirliu: Sot vijnë 11 mijë e 700 doza të tjera Pfizer në Shqipëri

Sot priten në vendin tonë 11700 doza të vaksinës Pfizer. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë fjalës së saj...

I këputi këmbën, gjykata lë pas hekurave Jehon Breçanin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën "arrest në burg" për djalin e ish-zv/drejtorit të policisë, Erzen Breçanit, i cili aksidentoi me makinë pak ditë...