E diel, 9 Maj, 2021
21 C
Tirana

Etiketa

pellumb pipero

Covid-19/ Pipero: Brenda muajit maj do kemi 1 milion të vaksinuar

Prej disa muajsh, Shqipëria ka nisur vaksinimin masiv të popullsisë kundër koronavirusit, dhe deri më tani janë vaksinuar mbi 500 mijë qytetarë. Për mjekun Pëllumb...

Pipero: Nëse një vaksinë jep efikasitet mbi 60%, konsiderohet shumë e mirë

Teksa Shqipëria po vijon prej 9 ditësh vaksinimin masiv të popullsisë kundër koronavirusit, edne ka pikëpyetje mbi efikasitetin e vaksinave kineze Sinovac. I ftuar në...

Më dërguan mesazhe/ Pipero: Ja çfarë u thashë mësuesve për vaksinën AstraZeneca

Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar se gjatë gjithë ditën e sotme ka marrë mesazhe nga mësuesit, të cilët i kërkonin informacion lidhur me vaksinën...

Pipero: Isha në Itali kur u infektova me Covid-19, por jo për tu kuruar

Mjeku Pëllumb Pipero ka ndërruar mendje sërish për vendndodhjen e tij gjatë kohës që u infektua me Covid-19, për herë të dytë. Pasi përgënjeshtroi publikisht...

Najada Çomo kandidate për deputete, mjeku Pipero: Lajm i keq për Infektivin

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero ka komentuar, vendimin e doktoreshë Najada Çomos për të kandiduar për deputete në listën e Partisë Socialiste në Tiranë. Në një...

Pipero dhe Sulçebe ngrenë shqetësimin: Po rritet numri i të rinjve të infektuar

Dy mjekët e njohur, Pëllumb Pipero dhe Genc Sulçebe kanë deklaruar se shtretërit në spitalet shtetërore janë ezauruar. Të ftuar në “Open”, të dy thanë...

Pipero: Ankthin dhe pagjumësinë i kisha pjesë të betejës me koronavirusin

Mjeku Pëllumb Pipero tha se njësoj si shumë pacientë të tjerë që ia kanë rrëfyer, ka pasur ankth dhe pagjumësi gjatë periudhës që ka...

U infektua pasi mori vaksinën, flet për herë të parë mjeku Pëllumb Pipero

Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar se është mjekuar në kushte shtëpie pas infektimit me Covid-19. I ftuar në “Open”, Pipero tha se ka lexuar në...

“Jam Covid free”/ Pipero: Falë dozës së parë të vaksinës e kalova më lehtë

Rasti i mjekut infeksionist Pëllumb Piperi bëri bujë në vendin tonë pasi ishte i pari që u infektua pas marrjes së dozës së parë...

Rakacolli ‘thyen’ heshtjen, zbulon gjendjen shëndetësore të mjekut Pipero

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero ishte ndër të parët që mori dozën e vaksinës anti-covid të Pfizer, por u infektua me koronavirus dy javë më...

Të fundit

Tatuazh

Opinion nga Edmond Tupja /panorama.al/ U bënë vite, të paktën qysh prej shembjes së sistemit komunist në vendin tonë, që tatuazhet janë bërë një realitet...

Çfarë ndryshoi te Kodi Rrugor, ja penalizimet e reja

Ndryshimet e reja në “Kodin rrugor” kanë shtuar masat ndëshkuese për shoferët e “padisiplinuar”. I vetmi “përfitim” është ndryshimi i kalendarit për kolaudimin e...

20:45 / Juventus – Milan, luhet për Championsin, Pioli dhe Pirlo po humbën ikin

Juventus-Milan sonte në lojë gjithçka: nga zona Champions, merkato e verës: e ardhmja e Pirlos por dhe e Piolit në rrezik! Juventus-Milan, sonte në Allianz...

PD, Tabaku: U përdorën mbi 120 mln euro nga buxheti i shtetit për blerje votash

Deputetja e sapozgjedhur e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka denoncuar në emër të PD-së manovrën që, sipas saj, Partia Socialiste ka përdorur për të...

U helmuan pasi konsumuan kërpudha, humbin jetën tri persona nga Gjilani

Helmimi nga kërpudhat dyshohet t’i kenë marrë jetën tri pjestarëve të familjes Haliti nga Gjilani, Elfetja, Ferdinazja dhe Afrimi, që banonin në një shtëpi...