E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

moderatori

“Nuk është për t’u mburrur”, Drini Zeqo shpërthen ndaj Iris Luarasit

Ditët e fundit është lakuar deklarata e Iris Luarasit, në lidhje me disa personazhe të cilat ajo i kishte ngelur në klasë. Pedagogia e...

“Ti e ke për detyrë”, Salsano Rrapi tregon për herë të parë sherrin me gazetaren

Aktori e njëkohësisht moderatori Salsano Rrapi, ka pranuar publikisht se dhënia e intervistave nuk është se i ngjit shumë, ndaj është munduar që të...

“Tallet me myslimanët”, Madonna vishet me burka, moderatori: Arriti llumin për pak vëmendje

Madonna, këngëtarja e famshme i ka surprizuar të gjithë kur është shfaqur e veshur si një grua myslimane e devotshme, e mbuluar kokë e...

I kërkuan foto nudo/ Moderatori shqiptar: Nuk kam rrëshkitur ende (foto)

Shpesh personazhet e show-bizzit marrin fotografë ngado për disa foto profesionale. Rrjetet sociale tashmë janë kthyer në një konkurrencë të plotë, aq sa çdo...

“Më nxorën zvarrë nga emisioni”/Moderatori qartëson ‘përplasjen’ me gazetarin

I ftuar në emisionin, Moderatori Flavio Qarri, i ftuar në emisionin ‘Late Night Show’ ka rrëfyer si qëndron e vërteta në lidhje me lajmin...

U përfol për largimin nga “E Diell”, moderatori: Më shqetësojnë

Moderatori i “Top Channel”, Flori Gjini ka qartësuar aludimet që qarkullonin nëpër media në lidhje me largimin e tij nga programi “E Diell”. Ky lajm...

Befason moderatori i njohur: Po, kam tradhtuar dhe…

Moderatori i njohur Bledi Strakosha gjatë një interviste për ‘Thumb’ ka pranuar se ka tradhtuar, duke thënë se ky veprim ia ka shtuar dashurinë. Sipas...

Moderatori shqiptar rrëfen “pengesën” për tu bërë sërish baba (foto)

Moderatori e njëkohësisht aktori Florian Agalliu ka treguar përse nuk është ende koha për t’u bërë me një fëmijë të dytë. I ftuar dje në...

Moderatori shqiptar i kthehet keq kolegëve

Moderatori i emisionit “Wake up”, Isli Islami, ka habitur fansat teksa ka publikuar një status ironik për të gjitha ato kolege që e konsiderojnë...

U martua me shokun e ngushtë, “rikthehet” moderatori shqiptar

Ish-moderatori ‘Top Select’ Mishel Rrena i dha fund beqarisë duke u martuar me shokun e tij të ngushtë në një ceremoni në Londër, në...

Të fundit

Klop ”merr frymë lirisht”, Salah shërohet nga koronavirusi

Mohamed Salah shërohet totalisht nga koronavirusi. Sulmuesi i Liverpulit i cili rezultoi pozitiv në grumbullimin e kombëtares së Egjiptit nuk luajti asnjë sfidë me kombëtaren...

Familjet shqiptare, ndër më të pamundurat në rajon për të paguar borxhet

Familjet borxhlie në Rumani dhe Shqipëri harxhojnë gati 1 të katërtën e të ardhurave mujore për të shlyer këstet e borxhit. Për këtë arsye janë...

Rekord viktimash nga Covid-19 në vend, spitalet të tejmbushur

Shqipëria regjistron sërish shifra të larta sa i takon të rasteve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se...

Covid 4 gati për pacientët, Manastirliu: Kush është patriot, zbaton rregullat

Spitali Covid 4, i pozicionuar në autostradën Tiranë-Durrës, është gati për t’u hapur sapo të ezaurohen kapacitetet në tre spitalet COVID. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

Osmani: BE-ja të kërkojë ndryshimin e Kushtetutës nga Serbia, jo nga Kosova

Ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani i ka thënë shefit të zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomash Szunyog se, për...