E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Moderatori shqiptar rrëfen “pengesën” për tu bërë sërish baba (foto)

Moderatori e njëkohësisht aktori Florian Agalliu ka treguar përse nuk është ende koha për t’u bërë me një fëmijë të dytë.

I ftuar dje në emisionin “Thumb”, ai rrëfeu se bashkë me bashkëshorten nuk e shohin të arsyeshme që të bëhen sërish me fëmijë në këtë periudhë. Për të, ende është herët, dhe se kushtet nuk janë ato të duhurat.

“Po s’do vajza pa mirë, po duhet respektuar. Nuk është se ne po vdesim, që ta bëjmë një tjetër në fakt. E kemi menduar, por me thënë të drejtën nuk është koha. Jemi të dy shumë të rinj, dhe jemi të dy në kushtet që të bëjmë disa gjëra ndoshta para se të bëjmë edhe një fëmijë të dytë. Por edhe një s’do të ishte keq”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...