E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Vajzat e këtyre shenjave gjithmonë i tradhton partneri  

Ujori

Vajzat e shenjës së Ujorit janë pak të ftohta, ato janë gjithashtu edhe indiferente ndaj partnerit të tyre, sa i takon privatësisë. Ndaj dhe partnerët e tyre duke ndjerë indiferencën, mund të mos ndjehen mirë dhe do të shkojnë të kërkojnë mbështetje diku tjetër.

Virgjëresha

Të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës kanë një vizion shumë metodik. Shpesh ato fokusohen aq shumë tek detajet, sa përfundojnë duke harruar partnerin. Kur dikush i lëndon, hyjnë në një rreth vicioz trishtimi, nga i cili e kanë të vështirë të dalin.

Gaforrja

Ato jetojnë në një ndryshim mendimi konstant. Nga ana tjetër janë edhe pak egoiste. Në disa raste mund të jenë edhe shumë të dashura, por e lejojnë partnerin t’i injorojë dhe t’i bëjë të ndjehen inferiore.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...