E diel, 17 Tetor, 2021
10.5 C
Tirana

Etiketa

Florian Agalliu

“Jetoj me dinjitet”, moderatori flet për sherrin me Ben Blushin

Më herët, në mediat rozë u përhap lajmi se moderatori Florian Agalliu do i jepte lamtumirën “Top Channel”. Ajo çfarë përflitej lidhej me një...

Braktisi emisionin, zbulohet shkaku i sherrit mes moderatorit dhe Ben Blushit

Tashmë është pranuar publikisht vetë nga moderarori Florian Agalliu, se ai do të largohet nga "Top Channel". Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive, dhe...

Florian Agalliu dhe Stela Kotri largohen nga Top Channel?

Moderatorët Ori dhe Isli tashmë kanë njoftuar ndjekësit e tyre se “Wake Up” do të vijë me risi në sezonin e ri, duke iu...

Moderatori shqiptar rrëfen “pengesën” për tu bërë sërish baba (foto)

Moderatori e njëkohësisht aktori Florian Agalliu ka treguar përse nuk është ende koha për t’u bërë me një fëmijë të dytë. I ftuar dje në...

Moderatori shqiptar deklaron se do largohet nga “Top Channel” (video)

Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, ka deklaruar se do të largohet nga televizioni “Top Channel”. Këtë e ka konfirmuar...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...