E hënë, 18 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Florian Agalliu dhe Stela Kotri largohen nga Top Channel?

Moderatorët Ori dhe Isli tashmë kanë njoftuar ndjekësit e tyre se “Wake Up” do të vijë me risi në sezonin e ri, duke iu referuar edhe kohëzgjatjes së emisionit.

Sezoni i ri televiziv pritet të vijë me ndryshime, ndërsa ende ka shumë pikëpyetje se çfarë do të ndodhë me emisionin në “Shtëpinë Tonë”, me moderatorët Florian Agalliu dhe Stela Kotri.

Florian Agalliu e ka thënë edhe më herët, se nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel. I ftuar në emsionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës në muajin mars, ai rrëfeu se do të tërhiqet nga programi që realizon nga e hëna në të premte.

“Vjen një moment që thua; ‘Prapë do xhiroj unë sot?’ Imagjino kur je përditë në një emision”, është shprehur Flori, duke konfirmuar në një mënyrë që eksperienca e tij “Në Shtëpinë tonë” do të përfundonte.

Nga ana tjetër, vetëm pak minuta më parë, Stela postoi këtë foto, duke ngritur më shumë dyshimet.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sa janë dhe sa do të jenë SHBA në ngjarjet që po përjeton Partia Demokratike

Nga: Preç Zogaj Pyetjes së parë, “sa janë”, ia dinë përgjigjen gjithë shqiptarët. Edhe ata që bëjnë sikur nuk e dinë. Janë shumë. Janë me...

Boiken Abazi jep dorëheqjen nga drejtimi i “Vetëvendosjes”

Boiken Abazi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i degës së "Lëvizjes Vetëvendosje" në Shqipëri. Ai njofton me anë të rrjeteve sociale, se dorëheqjen e...

Pse humbi Albin Kurti?

Nga: Baton Haxhiu Tregimi ndër shqiptarë se çdo çudi zgjat jo më shumë se tri ditë dhe pastaj kalohet në një tjetër ngjarje çuditëse, për...

Rekord i ri/ 700 mijë shqiptarë kanë ikur nga vendi nga 2008

Që nga viti 2008 deri në 2020-n, janë rreth 700 mijë shtetas shqiptarë që kanë marrë leje qëndrimi në një nga shtetet e Bashkimit...

COVID-19 i merr jetën ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit

Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Colin Powell, ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 84-vjeçare. Colin Powell, Sekretari i parë me ngjyrë i Shteteve të...