Stil

Moderatori shqiptar deklaron se do largohet nga “Top Channel” (video)

               Publikuar në : 19:39 - 15/03/19 marsela

Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, ka deklaruar se do të largohet nga televizioni “Top Channel”. Këtë e ka konfirmuar teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb”.

“Do iki shumë shpejt. Besoj sezonin tjetër s’jam!”, tha Floriani, ndërkohë arsyeja mbetet enigmë.

Kete jave ne Thumb:Olta Boka rrefen periudhen e saj me te veshtire, pengjet qe ka nga kjo jete, projektet e saj muzikore si dhe te rejat e fundit: ndoshta do ta shohim pjese te labelit Threedots?Flor Agalliu mendon te heq dore nga televizioni, nuk do te luante kurre ne Shqiperi rolin e nje homoseksuali dhe na tregon se cfare po ndodh me biznesin e tij me te ri!Por nuk i keni pare te gjitha keshtu qe mos harroni: Thumb, te shtunen ora 17:00 ne Abc news 🐝

Gepostet von Blitz.al am Donnerstag, 14. März 2019

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT