E martë, 14 Korrik, 2020
18 C
Tirana

“Ti e ke për detyrë”, Salsano Rrapi tregon për herë të parë sherrin me gazetaren

Më të lexuarat

Aktori e njëkohësisht moderatori Salsano Rrapi, ka pranuar publikisht se dhënia e intervistave nuk është se i ngjit shumë, ndaj është munduar që të qëndrojë strikt në këtë drejtim.

Mediat rozë tashmë zbulojnë çdo detaj nga jeta personale e nga karriera. Por Salsano ka ditur si të ruajë raportet e mira me median, duke i shpëtuar thumbimit.

I ftuar këtë mëngjes në “Rreze Dielli”, në Report Tv, Salsano zbuloi pse ka bërë këtë zgjedhje, duke qëndruar i heshtur në këtë drejtim.

“Në gjithë televizionet shqiptare, përveç Top Channel ku punoj, është hera e dytë që vi në Report Tv, dhe në asnjë vend tjetër, sepse nuk më pëlqen t’i them njerëzve gjërat e mira personale.

Natyrshmëria e një mëngjesi si me ju të dy në një televizion, është e rrallë. Madje kam pasur me gazetaret e kulturës, atë bëjnë në fillim se e mendojnë si fushën më të thjeshtë. Kemi bërë një debat të madh në Facebook, dhe ja kam ruajtur tabulatet. Më tha: ti e ke për detyrë të më japësh intervistë, se je personazh publik. Publiku do të dijë se ç’bën tjetri, kështu është raca njerëzore, por le të vdesë me kureshtjen”, tha më tej ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...