E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

mesazhet

“Dua një derë të blinduar”, Tea e “Përputhen” sqaron mesazhin

Emisioni "Përputhen" ka shkaktuar shumë zhurmë lidhur me sherret e vazhdueshme, por edhe për përjashtimin e pjesëmarrësve. Arsyet janë të ndryshme, dhe vetë të...

Zylfie Haklaj zbardh mesazhet e Berishës që i dërgonte familjes së saj

Verën e vitit 1997, flitej për rekrutimin e burrave nga veriu i vendit, për tu rreshtuar përkrah forcave të Gardës, për shtypjen e revoltave...

Gjuzi flet për mesazhin kërcënues të Ramës: Do të nxjerr zvarrë nga Parlamenti

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi zbuloi mesazhet me përmbajtje kërcënuese, për të cilat pretendon se i kanë ardhur nga kryeministri Edi Rama. I ftuar...

Pagoi 34 mijë euro, zbulohen mesazhet e 26-vjeçares që humbi jetën në kamion

Ditën e djeshme u identifikua viktima e parë nga 39 trupat e pajetë që u gjetën brenda një kamioni në Britaninë e Madhe. Ajo...

“Të fala ministrit që ruan gazin”/ Plasari nxjerr mesazhet kërcënuese ndaj tij

Listës së personazheve publikë të politikës dhe jo vetëm që kanë reaguar sa i përket kërcënimeve më jetë të kreut të KQZ-së, Klement Zgurit,...

Rama në Maliq, Salianji nxjerr mesazhet: Kryebashkiaku kërcënon punonjësit, sjellin 4 persona

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm ditën e sotme në Maliq, ku ka vijuar fushatën elektorale dhe ka prezantuar kandidatin e PS për Bashkinë,...

“Ti nuk je dele”, mesazhet pikante që u shfaqën në murin e Kryeministrisë

Ndërkohë që Basha fliste në podiumin e ngritur mes protestuesve, para Kryeministrisë janë shfaqur mesazhe të shumta. Me anë të një video-projektori, opozita është kujdesur...

Instagrami me ndryshime, do preki “Storyt” dhe mesazhet tuaja

Përditësime të reja pritet të vijnë së shpejti nga Instagrami. Kompania njofton se tashmë mund të jetë më e lehtë që të shikoni ''Storyt''...

Deputetit Kujtim Gjuzi i ndodh e papritura, bën publike mesazhet kërcënuese (FOTO)

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i futur si deputet nga listat e Partisë Demokratike për qarkun e Durrësit, është i njohur tashmë edhe...

E ngacmojnë futbollistët, moderatorja shqiptare tregon mesazhet

Moderatorja Eva Murati është një ndër personazhet që pëlqehet dhe komentohet shumë. E ftuar në emisionin “Trokit” në “InTv” ajo e pranoi për herë të...

Të fundit

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...