E premte, 30 Tetor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

manjani

Skandali/“E arrestuan se përqeshi Ramën”, Manjani del me thirrjen urgjente

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me shoqërimin në polici të një gruaje 45-vjeçare, pasi kjo e fundit ka qeshur gjatë një...

“Janë të preferuarit e Ramës e Metës”, Manjani flet për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, e ka cilësuar dështim suksesin që po trumbetohet për krijimin e Gjykatës Kushtetuese. Sipas Manjanit, kjo gjykatë është e paplotë,...

Mbajtja e maskave me detyrim në rrugë/ Ish-ministri: Për mua është dënim me vdekje

Referuar vendimit të ri të qeverisë, për ta bërë të detyrueshme mbajtjen e maskës kudo, si masë anti-Covid, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

“Kush ha kumbullat, kujt i mpihen dhëmbët e tjetërkujt i tregohet burgu”, Manjani s’lë gjë pa thënë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer ndaj kryeministrit Rama. Ai thotë se s’kemi drejtësi, ndërsa numëron një...

“Plumbi jo gjithmonë del me plumb”, Manjani bën “për një lek” opozitën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka bërë përgjegjëse opozitën për gjendjen në të cilën ndodhet vendi. Sipas tij, argumenti që ‘Rama dhe PS nuk...

“Sa më egër i trajton Rama, aq më shumë e lavdërojnë”, Manjani lëshon thumbin e radhës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka lëshuar një deklaratë të fortë ndërsa thotë se kryeministri Edi Rama po merr masa të egra edhe ndaj...

“Kalamani shpajf”, Manjani sfidon hapur Ramën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar veprimet e fundit politike për ndryshimin e Kushtetutës. Sipas Manjanit, kur Rama bën koalicion parazgjedhor, sistemi është...

Vota e emigrantëve me postë/ Manjani flet për skenarin që po përgatit qeveria Rama për zgjedhjet

Një ditë më parë, Rama tha se alternativa e vetme e votimit për emigrantët shqiptarë është me postë, por procesi ka vështirësi dhe kërkon...

“Refuzon të shohë rrokullisjen e vetë”, Manjani ‘nxjerr zbuluar’ Ramën për pandeminë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me shtimin e rasteve me koronavirus në vend. Që në krye të herës, ai ka komentuar...

“E tha pa ju dridhur zëri e as skuqur fytyra e nxirë nga turpi”, Manjani zbulon lëvizjen e Ramës

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj kryeministrit Rama. Legalizimi i hashashit nga qeveria Rama, sipas Manjanit, do të...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...