E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Etiketa

laert vasili

Laert Vasili: Prindërit me 3 diploma pastruan shtëpitë e botës për të më rritur

Pak ditë më parë, aktori Laert Vasili u shpreh se nuk i trembet kritikave dhe e thotë hapur që është grek. “Unë jam grek,...

Laert Vasili e thotë LIVE në emision: Jam grek, le të më shajnë (VIDEO)

Laert Vasili ka pranuar LIVE në emisionin “Repolitix” se është grek. Kjo deklaratë erdhi pas një debati në studion e emisionit, ku aktori ‘u...

Për të mos e humbur/Laert Vasili shkon i dehur në emision (VIDEO)

Aktori Laert Vasili, ka shkaktuar një situatë aspak të këndshme në emisionin “PolitikOn”, ku gjatë gjithë debatit shfaqte shenja se ishte i dehur. Ai...

Laert Vasili lëshon perlën e radhës: Grekët e shqiptarët janë një popull

Aktori Laert Vasili ka shprehur mllefin ndaj politikës shqiptare. Pasi sipas tij, nuk ka marrë meritat që i takojnë. Ai ka bërë një krahasim me...

Mamaqi nxjerr foton e Vasilit nga spitali: Më dhimbsesh, dhuna të la me trauma

Si rrallë herë, aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi ka shpërthyer me një reagim ironik ndaj të gjithë atyre që e kanë fyer për...

Dhuna ndaj Laert Vasilit/ Aktori ngre padi ndaj Robert Budinës

Më herët, aktori Laert Vasili ka publikuar foton e tij në Facebook, ku shihet i shtruar në spital dhe akuzon kolegët për dhunë. Në...

Sherri/ Publikohen pamjet kur policia shoqëron Laert Vasilin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka publikuar videon e momentit të shoqërimit të aktorit Laert Vasili nga policia. Aktori dëgjohet të ngrejë zërin e të...

Laert Vasili përfundon në spital, rrjeti “shpërthen” në meme

E bujshme ishte përplasja mes aktorëve tek Teatri Kombëtar. Aktori Laert Vasili pretendon se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë, pjesë e Aleancës për...

“Neveri dhe përbuzje për këtë monstër”, kreu i FRPD rebelohet ndaj Vasilit

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi, ka shprehur qëndrimin e tij pas përplasjeve mes aktorit Laert Vasili dhe aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Ai...

I japim dekoratën “qen i rilindur”, ish-ministri ka dy fjalë për Laert Vasilin

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka vënë me ‘shpatulla pas murit’ aktorin Laert Vasili, pas pretendimeve të tij se ishte dhunuar nga artistët, pjesë...

Të fundit

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Presidenti i medias "Ora News", Ylli Ndroqi, dhe bashkëshortja e tij Mimoza janë infektuar nga koronavirusi. Ndroqi bën me dije se ai dhe bashkëshortja...

Rrugë që i merr lumi para se të mbarojnë

Nga: Mentor Kikia Foton e parë e kam marrë në rrjet. Autori thotë se është rruga e Arbërit, në Maqellarë të Dibrës. E ndërtuar buzë...

Letra e Ambasadës Franceze për Ramën, shpërthen Basha

Kryedemokrati Basha ka shigjetuar kryeministrin Edi Rama, pas sulmeve që ky i fundit i ka bërë Bashkimit Evropian rreth procesit të vaksinimit. Basha shprehet se...

Kosova po e bën Vettingun, po ne

Nga: Mentor Kikia Para pak javësh shkruajta një për një hipotezë, apo një “skenar konspirativ”, që kishte të bënte me Vettingun politik në Kosovë. Sot...

Mbi 3 mijë testime, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 5 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, 5 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID19:...