E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

Laert Vasili përfundon në spital, rrjeti “shpërthen” në meme

E bujshme ishte përplasja mes aktorëve tek Teatri Kombëtar. Aktori Laert Vasili pretendon se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë, pjesë e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, duke përmendur veçanërisht regjisorin e njohur Robert Budina.

Aktori Laert Vasili shkruante në Facebook se regjisori Robert Budina e ka kapur për fyti, e për pasojë ka përfunduar në spital.

Plas sherri mes artistëve/ Laert Vasili bëhet për spital

Pas sherrit, Vasili ka publikuar edhe një foto nga spitali ku shfaqet i shtrirë me një protezë ortopedike në qafë.

Pas publikimi të kësaj fotoje, rrjeti ka shpërthyer në meme duke e tallur.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...

Përplasja Rama-Meta/ Pushteti s’është marrëdhënie dashurie por produkt interesi

Kryeministri Edi Rama ka kohë që po përplaset me Presidentin Meta në akuza dhe kundërakuza. Mendoni se kjo po kthehet në një bumerang, duke...