E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Për të mos e humbur/Laert Vasili shkon i dehur në emision (VIDEO)

Aktori Laert Vasili, ka shkaktuar një situatë aspak të këndshme në emisionin “PolitikOn”, ku gjatë gjithë debatit shfaqte shenja se ishte i dehur. Ai gjatë gjithë emisionit është parë duke bërtitur me zë të lartë dhe duke shkaktuar zhurmë.

Aktori që prej shumë kohësh ka dalë si analist në studio televizive, dhe i rreshtuar haptaz kundër kolegëve të tij që kërkonin mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, ka dhuruar një shfaqje banale në gjendje të dehur.

Ndonëse aty e kishte thirrur Alfred Lela, Vasili shprehej se e kishte ftuar në emision Artur Zheji, i cili faktikisht ka kohë që është larguar nga ky televizion.

“Ju që drejtoni emisione mediatike dhe politika shqiptare është e shitur kokë e këmbë. Heronjtë shqiptarë nuk kanë një bust ose një monument. Këta heronj janë të pështyrë dhe të përdhosur nga politika shqiptare. Shqiptarët patriotë le të shohin Marko Boçarin, jo politikanët shqiptarë se janë të shitur”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...