E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Kombinat

U vetëflijuan per “ringjalljen”/Del në shitje banesa e familjes Josifi në Kombinat, Blerta largohet nga Tirana

Banesa e familjes Josifi në Kombinat ku u vetëflijuan Anisa Josifi 30-vjeçe dhe Zhaneta Josifi 56-vjeçe, mësohet se ka dalë në shitje. E ndërsa vajza...

Shkrumbohet gjatë natës një makinë në Kombinat, ja çfarë thotë policia

Një makinë është djegur gjatë natës në Kombinat. Në rrugën “Thoma Goxhaj”, në Kombinat, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht mjeti i parkuar...

Tentoi marrëdhënie me dhunë me kolegen në një furrë buke, policia arreston 48-vjeçarin

Një 48-vjeçar ka rënë në prangat e uniformave blu, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie me dhunë me kolegen e tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë,...

“Shërbim me standarde”, Rama jep lajmin e mirë për banorët e kësaj zone të Tiranës (VIDEO)

Kreu i qeverisë Edi Rama, ka publikuar në orët e para të ditës pamjet nga qendra shëndetësore në Kombinat. Rama ka treguar pamjet se si...

Shtëpitë e rrënuara nga tërmeti/ Rama jep lajmin e shumëpritur për shqiptarët (VIDEO)

Në praninë e kryeministrit Edi Rama, është prezantuar plani i ri i rindërtimit në Kombinat, për zonat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit....

Vetëflijimi/ “Çfarë lexonim në Bibël, ia bënim Anisës”, rrëfimi tronditës i vajzës që shpëtoi

Një ngjarje horrori ndodhi pak ditë më parë në Tiranë. Një familje e cila u vetëflijua, për të përjetuar më tej ringjalljen. 30-vjeçarja Anisa...

Vetëflijimi/ Zhaneta kishte punuar më herët në shtëpinë e një ish-kryeministri

Zhaneta Josifi, 56-vjeçarja që u vetësakrifikua me të bijën e saj Anisën për ringjalljen, vite më parë ka punuar pastruese në shtëpinë e një...

Ngjarja horror në Kombinat/ Prokuroria nis hetimet ndaj të gjithë sekteve fetare

Pas ngjarjes së rëndë në Kombinat, ku nënë e bijë u vetëflijuan, mësohet se Prokuroia ka nisur hetimet ndaj të gjithë sekteve fetare në...

U vetëflijuan për t’u ringjallur/ Nënë e bijë përcillen për në banesën e fundit në Përmet

Nënë e bijë të cilat u vëtëflijuan, do të përcillen sot për në banesën e fundit, në varrezat e Përmetit. Zhaneta dhe Anisa Josifi,...

“S’mund të imagjinohet nga mendjet njerëzore”, mediat greke jehonë ngjarjes horror

Nëna së bashku me dy vajzat besonin tek ringjallja, ndaj u vetëflijuan. Ngjarja horror që ndodhi një ditë më parë në Tiranë, është pasqyruar...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...