E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Ibrahimoviç

Ylli i Milanit rezulton pozitiv me koronavirus

Klubi italian i futbollit, AC Milan, ka konfirmuar se Zllatan Ibrahimoviç ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Milan ka njoftuar se 38-vjeçari do të mungojë në...

Ibrahimovic sërish tek Milani: U riktheva në shtëpi

Pas negociatave të gjata, më në fund Zlatan Ibrahimović ka zbarkuar në Milano dhe do të veshë sërish bluzën kuqezi. Gjiganti suedez mbërriti në Itali...

Ibrahimoviç shkruan historinë në Serinë A

Zlatan Ibrahimoviç është bërë futbollisti i parë në histori, që ka shënuar të paktën 50 gola në serinë A. Ibrahimoviç e shënoi golin e fundit...

Zbulohet oferta e Milanit për rinovimin e kontratës me Ibrahimoviç

Zlatan Ibrahimovic pritet që të rinovojë kontratën e tij me klubin e Milanit. Sipas SportMediaset në Italia Uno, Ibrahimoviç i ka vënë klubit kuqezi dy...

“Ibrën e kam pasur gjithmonë idhull”, sulmuesi i Serisë A fton suedezin te skuadra e tij

Në një intervistë për “Tuttomercato”, sulmuesi i Fiorentina, Dusan Vlahovic ka ftuar tërthorazi suedezin Zlatan Ibrahimovic t’i bashkohet skuadrës së tij. Teksa pranon se e...

E ardhmja te Milan nuk është e sigurt,Ibrahimovic nuk humbet kohë dhe nis stërvitjen me skuadrën e…

Zlatan Ibrahimovic u afrua te Milan në merkaton e janarit, por aventura e tij e dytë te kuqezinjtë mund të zgjasë vetëm pak, pasi...

Milan në kërkim për zëvendësuesin e Ibrahimovic

Me Zlatan Ibrahimovic cdo ditë dhe më larg - (nuk ka gjasa të rinovojë kontratën)- Milan po kërkon për një qendër sulmues për sezonin...

Ibra te Monza? Trajneri Brocchi nuk e përjashton mundësinë

Zërat për të ardhmen e suedezit Zlatan Ibrahimović nuk reshtin kurrë, pavarësisht se ai tashmë është 38 vjeç. Këta zëra lidhen më së shumti...

Dikur u kapën nga fyti, Kjaer ka një mesazh për Ibrahimovic

Simon Kjaer, i cili u bë pjesë e klubit të Milan vetëm pak ditë më parë ka bërë sot debutimin e tij me këtë...

Mosha thjesht një numër, Ibrahimovic shënon golin e vitit (Video)

Zlatan Ibrahimoviç vazhdon të jetë në formë të jashtëzakonshme edhe pse vitet ikin. Gjiganti suedez, tashmë 37-vjeç ka shënuar një gol të çmendur në...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...