E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

Hysaj

Kënga e Hysajt bëhet “tra”, tifozët e revoltuar i shkojnë në grumbullim

Situatë e tensionuar në grumbullimin e Lacios pas videos së Hysajt i cili këndoi 'Bella ciao': ultrasit kërkuan shpjegime. Një natë plot ngjarje në Auronzo...

Itali/ Hysaj prezantohet me këngë partizanësh, tifozët e Lacios nuk e kursejnë

Në një video të publikuar nga Luis Alberto, shqiptari, si i ri në grup, duhet të këndojë para ekipit dhe Elseidi vendos të këndojë...

Reja dhe Hysaj në konferencë për shtyp: Do luajmë shanset tona me të gjithë

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja dhe kapiteni Elseid Hysaj kanë dalë mbrëmjen e sotme në konferencën zyrtare për shtyp, në prag...

Hysaj dhe Gjasula : Japim maksimumin, e nisim me fitore ndaj Andorrës

Dy futbollistët e Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj dhe Klaus Gjasula kanë dalë sot në një konferencë zyrtare për shtyp, përpara ndeshjes që...

Pas golit të parë, Hysaj synon edhe rinovimin me Napolin

Para se Gattuso të merrte drejtimin e Napolit, Hysaj ishte një nga lojtarët që ishin në pritje të hapjes së merkatos për t’u larguar...

Hysaj shënon golin e parë në karrierë me Napolin

Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë në karrierë me fanelën e Napolit. Në ndeshjen kundër Sassuolos, mbrojtësi i kombëtares shqiptare realizoi gol...

Pas Valencias, një tjetër skuadër spanjolle interesohet për shëbimet e Hysaj

Tashmë, nuk është më një sekret e ardhmja e Elseid Hysaj. Shkodrani nuk ka pranuar rinovimin e kontratës dhe do të largohet nga Napoli...

Ndryshim planesh për Hysajn, tashmë refuzon propozimin e Napolit për rinovimin e kontratës

Fakti se Elseid Hysaj dhe menaxheri i tij Giuffredi, duan të largohen nga Napoli tashmë nuk është më një sekret. Por, dukej se mbrojtësi...

Napoli ndryshon mendje për Hysajn, kapiteni kuqezi largohet nga merkato

Duhet të ishte një nga të parët që do të largohej në merkaton e janarit, por statusi i Elseid Hysaj te Napoli ka ndryshuar...

Mavraj dhe Hysaj nuk janë në dispozicion, ja kush do të marrë shiritin e kapitenit te Kombëtarja

Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Tanimë, në mungesë të atyre të...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...