Sport

Mavraj dhe Hysaj nuk janë në dispozicion, ja kush do të marrë shiritin e kapitenit te Kombëtarja


               Publikuar në : 15:37 - 09/10/19 Enno

Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Tanimë, në mungesë të atyre të dyve, pritet që shiritin e kapitenit në krah ta ketë Ledian Memushaj.

Mesfushori vlonjat është mes atyre që projektohen të zbresin në fushën e stadiumit të Fenerbahçes. Që nga minuta e parë dhe deri më tani, ai është projektuar edhe si kapiteni i skuadrës.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT